آمادگی برای کنکور ۱۴۰۰

روزهای پیش رو برای دانش آموزانی که قرار است در کنکور سراسری سال ۱۴۰۰ شرکت کنند بسیار پر فراز و نشیب است و هر دانش آموزی که قرار است سرنوشت خود را در این کنکور رقم بزند دغدغه های ذهنی زیادی خواهد داشت.

طبیعیه که هر دانش آموزی که زمان بیشتری برای مطالعه داشته باشه و از زمان بهره بیشتری ببره ،شانس موفقیت بیشتری هم خواهد داشت. همین الان که در حال خواندن این مطلب هستی یک جمع و تفریق ساده با خودت انجام بده و ببین تا کنکور ۱۴۰۰ چقدر زمان داری و در این زمان باقی مانده چه برنامه ای خواهی داشت.

از الان شروع کنم در کنکور ۱۴۰۰ موفق خواهم شد ؟

بسیاری از دانش آموزان این سوال را از من میپرسند و من بعنوان یک مشاور که رتبه های زیادی را تقدیم به جامعه کنکوری کرده ام در جواب باید بگویم که : ( من دانش آموزان زیادی را دیده ام که زمانی بیش از یک یا دو سال تا کنکور داشته اند و توانسته اند با برنامه ریزی دقیق و راهبردی و با کمترین فشار به موفقیت برسند ، اما دانش آموزان زیادی هم بوده اند که همین مدت زمان را داشته اند اما به ضعیفترین رتبه ها در کنکور سراسری دست پیدا کرده اند. اما نکته جالب ، دانش آموزانی هستند که زمانی کمتر از ۶-۷ ماه را برای رسیدن به هدف داشته اند، اما اراده و تصمیم آنها آنقدر جدی بود که توانستند در همین زمان کم با استفاده از برنامه ریزی و منابع مناسب دانش آموزانی که خیلی جلوتر از آنها شروع کرده اند را پشت سر بگذارند و به موفقیت برسند.)

منظور من اینست که زمان اهمیت بسیار بالایی دارد و لی همه چیز نیست و عوامل دیگری هم برای رسیدن به موفقیت نیاز است. که به آنها خواهیم پرداخت

کنکور ۱۴۰۰

برنامه ریزی و منابع برای کنکور ۱۴۰۰

موسسه کنکور آسان است همیشه پیشتاز در عرصه رتبه پروری بوده و با استفاده از منابع آموزشی برتر که تدریس اساتید برتر مانند استاد حسین احمدی ، مهندس امیر مسعودی ، مهندس عارف ربیعیان و … هستند ،به یاری دانش آموزان آمده تا با ارائه یک برنامه ریزی دقیق و تخصصی و مشاوره و پشتیبانی ویژه تا روز کنکور، مسیر موفقیت در کنکور ۱۴۰۰ را برای دانش آموزان عزیز به ارمغان بیاورد.

چگونه برنامه ریزی و منابع برتر را برای کنکور ۱۴۰۰ بدست بیاورم

اگر دانش آموزی هستید که قصد شرکت در کنکور سراسری ۱۴۰۰ را دارید حتما از برنامه ریزی های ویژه ما استفاده کنید

این برنامه ریزی ها و منابع مسیر را برای شما ساده خواهد کرد و یک مشاور و یک رتبه برتر تا روز کنکور همراه شما خواهد بود.

 

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان کنکور آسان است برای کنکور سراسری با شماره های

۰۳ ۵۷ ۱۹۶ – ۰۹۱۲

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴ – ۰۲۱

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ – ۰۲۱

تماس بگیرید و یا عبارت { کنکور ۱۴۰۰ } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳ پیامک نمایید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبار کنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

کنکور 1400
کنکور ۱۴۰۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.