انتشارات گیلنا

ازمون های شبیه ساز (کنکورسال های قبل ) رو چطور در منزل برگزار کنم

ازمون های شبیه ساز (کنکورسال های قبل ) رو چطور در منزل برگزار کنم

١- یکی از اهداف آزمون های شبیه ساز یا کنکور سالهای قبل ، افزایش هوش هیجانی و کنترل احساسات منفی است. حداکثر شبیه سازی ذهنی و جسمی آزمون سراسری لازمه این هدف است. شما باید بارها این شرایط را تجربه کنید تا بتوانید در آزمون سراسری با مهارت بیشتری شرکت نمایید. بهتر است قبل و در هنگام برگزاری آزمون ها ، شرایط زیر را شبیه سازی نمایید. 

٢- شرایط ذهنی: قبل از آزمون  تصور کنید این آزمون ،آزمون سراسری است و هر آنچه در روزهای آزمون های آزمایشی در ذهن شما می گذرد را باید در ذهنتان ایجاد کنید. این تمرین به شما کمک می کند بر افکار منفی غلبه کرده و با حداکثر تمرکز در جلسه آزمون سراسری  حاضر شوید.

ازمون های شبیه ساز

٣- شرایط جسمی :در صورتیکه می توانید از صندلی دسته دار استفاده کنید تا شرایط جسمی آزمون سراسری  نیز برای شما تداعی شود. در غیر این صورت پشت میز امتحان دهید و لباس رسمی بپوشید. این کار سبب افزایش استقامت شما در جلسه آزمون سراسری خواهد شد.

۴- شرایط محیطی: محیط ساکت و آرامی را انتخاب کنید. اما به این نکته توجه داشته باشید که محیط نباید کاملا ساکت باشد تا بتوانید با حداکثر تمرکز به سوالات پاسخ دهید. 

۵- شرایط آزمونی: آزمون را راس ساعت ٨ برگزار نمایید و سعی کنید سوالات مناسبی انتخاب نمایید. همچنین وقت هر درس را کاملا متناسب با زمان آزمون سراسری در نظر بگیرید. 

بنابراین حتما برای کنترل شرایط روحی خود در آزمون سراسری ، از آزمون های سالهای قبل با حداکثر شبیه سازی استفاده کنید و سعی کنید هنگام پاسخگویی به آزمون، حتما شرایط را همانطور که در بالا گفته شد، شبیه سازی کنید تا بتوانید تمامی عوامل را تجربه کرده و راه های کنترل آن ها را بیاموزید.

 

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی  و پکیج آموزشی با شماره های

۵۰۹۰ ۱۹۷۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { مشاوره } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید .

 جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید .

, , , ,

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

تـــمـاس