سلام خب بچه ها خسته نباشید. شما دقیقا الان وسط یه راه بزرگی هستید که شروع کردید واسه آیندتون! یه عده ای از شما تازه امتحاناتتون تموم شده و یه عده هم که فارغ التحصیل هستید، فرقی نمی کنه که کدوم گروه هستید مهم اینه که از این به بعد باید یه خود دیگه نشون بدید! اگه میخواین موفق بشین و به هدفتون برسین تو این مرحله به دو تا موضوع حواستون باشه:

  1. دانش آموزان پایه دهم و یازدهم باید روی به تست زدن بیارن و صرفا مطالعه تشریحی نداشته باشن دانش آموزان پیش دانشگاهی و کنکوری هم دروس پیش یک رو که تموم کردید کنار نزارید حتما حتما با توجه به تایمی که دارین نیم تا یک ساعت هر روز با تست مرورش کنید.
  2. دروس و پایه ای رو که تو نیم سال اول انتخاب کردید و خوندید رو هم نیم تا یک ساعت هر روز با تست مرور کنید.

این از واجب ترین کارایی هستش که باید برای موفقیت انجام بدید. از طرفی هرچقدر که تلاش کردید تا الان کم یا زیاد فرقی نمیکنه. بعد از عید  یه نقطه ی صفر برای شماست که باید از قبل بهتر باشید. چون بچه ها دیگه تو این مرحله وسط نمیمونن فقط یه سریا که هدفشون سطحی بود کم میارن و حذف میشن و یه سری دیگه با تلاش بیشتر از رقیباشون جلو میزنن و میان بالا. هرسال این اتفاق میوفته و در واقع بچه ها یه جورایی فیلتر میشن. راه اصلی شما بعد از این هستش پس خودتون انتخاب کنید که جز کدوم گروه باشین برنده ها!!!!! یا بازنده ها!!!! وسط بودن دیگه بسه بچه ها!!!!

پیشنهاد میشود که مقاله مربوط به { ماه های آخر و تلاشی هدفمندتر } را حتما مطالعه کنید

 

با موسسه کنکور آسان است به اوج یادگیری خواهید رسید و مهندس امیر مسعودی و استاد حسین احمدی و مهندس حسین بنائی مثل همیشه پشتیبان شما خواهند بود

مهندس حسین بنائی

لطفا جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان و

تهیه دی وی دی های آموزش با شماره های

۹۰ ۵۰ ۱۹۷ – ۰۹۱۲      موبایل

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴ – ۰۲۱         دفتر

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ – ۰۲۱         دفتر

تماس بگیرید

یا کلمه { مشاوره } را به شماره

۹۰ ۵۰ ۱۹۷ – ۰۹۱۲

پیامک کنید

———

جهت عضویت در کانال تلگرام مهندس امیر مسعودی و کنکور آسان است و استفاده از جزوه ها و تدریسهای رایگان کلمه { کانال تلگرام } را به شماره

۹۰ ۵۰ ۱۹۷ – ۰۹۱۲

پیامک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.