استارت طوفانی از پایه دوازدهم

استارت طوفانی از پایه دوازدهم – بسیار دیده شده است که دانش آموزان به دلیل کم‌کاری و یا نداشتن هدف و برنامه، سال های دهم و یازدهم تحصیل خود را به بطالت می گذرانند و زمانی که به مقطع دوازدهم می رسند، با ناامیدی از موفقیت در کنکور دست از تلاش بر می دارند. برای این دسته از دانش آموزان باید ذکر کنم، که یک استارت طوفانی از پایه دوازدهم می تواند شما را تا حد زیادی به جلو رانده و به موفقیت برساند.

در واقع چیزی که عامل شکست در دانش آموزان است، همین ناامیدی و دست کشیدن از تلاش می باشد. این نه تنها بر روی کنکور این دانش آموزان تأثیر می گذارد، بلکه باعث عدم نتیجه مطلوب در امتحانات پایان ترم این دانش آموزان نیز می شود. اما به راستی برای یک موفقیت بزرگ چه باید کرد؟

چگونه یک استارت طوفانی از پایه دوازدهم داشته باشیم؟

داشتن انگیزه اولین قدم برای یک استارت طوفانی از پایه دوازدهم است. اینکه در مقابل ساعت ها مطالعه جا نزنیم و علی رغم خستگی که برای تمام دانش آموزان پیش می آید، ما باز هم یک تست اضافه تر بزنیم. این‌ها رموز موفقیت دانش‌آموزانی است که برای رتبه شدن تلاش می کنند. در واقع ویژگی این دانش آموزان انگیزه بالا، پشتکار فوق العاده و خستگی ناپذیر بودن آن ها است.

استارت طوفانی از پایه دوازدهم
استارت طوفانی از پایه دوازدهم

اولین قدم برای یک شروع خوب، شناخت توانایی ها و نقاط ضعف خودمان است. زیرا که این امر باعث می شود در برنامه‌ریزی دقت نظر بیشتری داشته باشیم. این کار با یک آزمون تعیین سطح عملی شده و بعد از انجام آزمون برای دریافت یک برنامه تخصصی باید با یک مشاور تماس حاصل نماییم. لذا اگر شما نیز به دنبال قبولی در کنکور آن هم با یک رتبه بسیار خوب هستند، باید به روش دانش آموزان موفق عمل کرده و دارای الگوی مطالعاتی خاص خود باشید.

استارت طوفانی از پایه دوازدهم را از چه زمانی آغاز کنم؟

این سوال بسیاری از دانش آموزان است که با این وقت کم و حجم باقی مانده از دروس، چگونه می توانم به موفقیت برسم؟ در واقع هنر در داشتن وقت زیاد نیست، بلکه داشتن وقت کم و تلاش بسیار است که می‌تواند دانش‌آموز را یک قدم به موفقیت نزدیک کند. بدانید که از هر زمانی شروع به تلاش کنید، دیر نیست.

بهره‌گیری از مشاوران زبده موسسه کنکور آسان است در هر ساعت از شبانه روز می تواند شما را در رسیده به اهدافتان نزدیک‌تر کند. بنابراین مهم نیست از تابستان شروع کرده اید یا اول مهر، مهم این است که با یک برنامه تخصصی و داشتن منابع صحیح، می تواند موفقیت خود را تضمین کنید

استارت طوفانی از پایه دوازدهم
استارت طوفانی از پایه دوازدهم

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی با شماره های

۵۰۹۰ ۱۹۷۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { مشاوره،برنامه ریزی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیجکنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

برای دریافت مقالات و محصولات تخصصی کنکور آسان است

مخصوص پایه های دهم ، یازدهم ، دوازدهم به سایت کنکورستان مراجعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.