اهمیت پایه دهم کنکور آسان است

چرا پایه دهم مهم است

اهمیت پایه دهم کنکور آسان است-اگر دانش آموز پایه دهم هستی باید بدونی که از امسال دیگه نمیتونی درسارو دستو پا شکسته و شب امتحانی بخونی، برای اینکه اینجا ایرانه و برای ورود به دانشگاه باید کنکور بدی و کنکور هم حالا حالاها حذف شدنی نیست { البته هر سال حرفش هست ولی اتفاق خاصی نمی افته }. پس با این شرایط باید بدونی که سال دهم بصورت مستقیم در کنکور تست داره و حدود ۳۰درصد از تستای کنکورو به خودش اختصاص میده و از اون مهمتر پیش نیاز دروس سالهای بعد یعنی پایه یازدهم و پایه دوازدهم هم هست و اگر در این سال تحصیلی خوب درسارو یاد نگیریم و به اندازه کافی تست نزنیم مطمئنا در یادگیری دروس پایه یازدهم و پایه دوازدهم و در نهایت کنکور دچار مشکل خواهیم شد.

در پایه دهم تست هم بزنم

به دلیل اهمیت پایه دهم و تست خیز بودن مباحث حتما باید تست زنی بصورت حرفه ای و برنامه ریزی شده انجام شود. یک دانش آموز پایه دهمی باید آرام آرام شروع به تست زنی کند و با تعداد کم و تست های آموزشی و ساده شروع کند. نکته مهم هم اینه که ابتدا باید تست های طبقه بندی شده و بدون در نظر گرفتن زمان بزند بعد سراغ تست های سنگین تر و زماندار برود.

اهمیت پایه دهم کنکور آسان است

استفاده از تست های آزمون ها آزمایشی که میشود از اینترنت دانلود کرد و کتاب تست های معتبر { حتما با یک مشاور برای استفاده از منبع تستی مناسب مشورت کنید } بهترین راهکار برای تمرین میباشد. اما یک از سولات همیشگی دهمی ها این است که در پایه دهم تستی بخوانیم یا تشریحی

اهمیت پایه دهم کنکور آسان است
اهمیت پایه دهم کنکور آسان است

اهمیت پایه دهم در سالهای بعد بیشتر مشخص میشود

همانطور که گفته شد مباحث کلاس دهم از پیش نیازهای اصلی برای سال های بعد است. اما نکته مهم این است که اگر در این سال تحصیلی به اندازه کافی درس نخوانده باشیم و به پایه یازدهم ورود کنیم ، علاوه بر دیر گرفتن و درک ضعیف مطالب جدید، زمان کافی برای برگشت به عقب وجود نخواهد داشت و اگر بخواهیم دروس پایه دهم را در برنامه ریزی های یک پایه یازدهمی یا دوازدهمی قرار دهیم بشدت دچار مشکل خواهیم شد و با کمبود زمان مواجه میشویم.{ برای مثال اگر همین الان که پایه دهم هستید قصد داشته باشید دروس پایه نهم را هم در برنامه ریزی روزانه خود قرار دهید چقدر دچار مشکل خواهید شد } .

از این رو اهمیت پایه دهم بسیار زیاد است و تجربه اثبات کرده دانش آموزانی که از ابتدای دوران دبیرستان خود بصورت جدی شروع به درس خواندن و تست زنی میکنند ، در نهایت با آرامش بیشتر و سختی کمتر خود را به کنکور میرسانند و در نهایت نتایج مطلوبی هم کسب میکنند.

در پایه دهم از چه منابع باید استفاده کنیم

دانش آموزان راههای مختفلی را برای رسیدن به موفقیت و تقویت تست زنی خود امتحان میکنند. کلاس های آموزشی و کلاس های کنکور ، مدارس غیر انتفاعی ، کتاب های کمک آموزشی، استفاده از معلم خصوصی و … از جمله امکاناتی هستند که بسیاری از دانش آموزان به آنها متوصل میشوند. اما من بهترین و ارزانترین منبع آموزشی را به شما پیشنهاد میکنم. استفاده از دی وی دی های آموزشی که در چند سال گذشته بعنوان بهترین منبع مطالعاتی برای دانش آموزان بوده است.

واقعا چرا ؟

چرا که با کمترین هزینه ، بهترین معلم کشور را به خانه خود می آورید و بدون نیاز به خارج شدن از منزل با برنامه ریزی دقیق و راهبردی برای خود با مدرس برتر کشور کلاس تشکیل میدهید. پیشنهاد من به شما موسسه آموزشی کنکور آسان است میباشد که اولین و برترین موسسه کنکوری آموزشی کشور است و بهترین اساتید را در اختیار دارد. با استفاده از منابع آموزشی کنکور اسان است برای پایه دهم و سایر پایه های تحصیلی به شما مشاوره و برنامه ریزی رایگان نیز ارائه میشود که این موضوع برای شما عزیزان بسیار مهم و حائز اهمیت است.

جهت ارتباط با کارگروه ویژه پایه دهم

و قیمت محصولات کنکور آسان است با شماره های

۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰

۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳

۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰

تماس بگیرید

یا کلمه { کنکور۹۹} را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیجکنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

برای دریافت مقالات و محصولات تخصصی کنکور آسان است

مخصوص پایه های دهم ، یازدهم ، دوازدهم به سایت کنکورستان مراجعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.