با امیر مسعودی ریاضی آسان است ، برای کنکوری ها

با امیر مسعودی ریاضی آسان است-قوانین طولانی مشتق، ریاضیات گسسته، تابع و… همیشه برای دانش آموزان با صرف زمان زیادی همراه بوده است. زمانی که می تواند برای حل دو تست به کار رود. اما راه حل چیست؟ چرا با امیر مسعودی ریاضی آسان است؟ چگونه می توان در دروس ریاضی، فیزیک، آمار، هندسه و… بالاترین تراز را کسب کرد؟

پاسخ به این سوالات بسیار راحت است. استفاده از قواعد جدید که تا به امروز مختص دانش آموزان ژاپنی بود و در پیشرفت آن ها بسیار موثر بوده است. همچنین ابداع روش های نوین، از جمله راز های پاسخ به این سوال است، که چرا با امیر مسعودی ریاضی آسان است. در واقع اکثر دانش آموزان دارای هوش برابری هستند. اما آنچه در روز کنکور آن ها را با یکدیگر متمایز می کند، میزان تمرکز و تسلط بر مطالب و راه حل ها است.

در این خصوص همگام شدن با امیر مسعودی و مجموعه کنکور آسان است، سبب می شود که شما بتوانید هر دو مهارت را کسب کرده و به موفقیت دست یابید.

با امیر مسعودی ریاضی آسان است
با امیر مسعودی ریاضی آسان است

با امیر مسعودی ریاضی آسان است، برای مقطع دهم

کسب نمره عالی در درس ریاضی برای بسیاری از دانش آموزان همانند یک رویا و هدفی والا است. دلیل آن نیز می تواند پایه ضعیف دانش آموزان و روش های تدریس اشتباه دبیران باشد. اما امروزه خوب می دانیم که با امیر مسعودی ریاضی آسان است، زیرا که از روش هایی استاندارد و قابل فهم برای دانش آموزان مقطع دهم استفاده می کند.

مجموعه کنکور آسان است، در تمام مدتی که نظام آموزشی در حال تغییر بود، به جمع آوری کلاس های خود در قالب دی وی دی پرداخت، تا بتواند با سرعت هرچه بیشتر به دانش آموزان در امر یادگیری، یاری رساند. در این زمینه نیز، که حاصل دو سال زحمات شبانه روزی تیم مجموعه کنکور آسان است می باشد، گردآوری پکیج کامل آموزشی در راستای امتحانات پایان ترم و کنکور است. پکیجی که از هر لحاظ با تمامی معیار های دانش آموزان هم خوانی داشته و برای هر سطح علمی تدریس شده است.

با امیر مسعودی ریاضی آسان است
با امیر مسعودی ریاضی آسان است

در واقع با امیر مسعودی ریاضی آسان است، زیرا که این استاد گرانقدر نیاز های دانش آموزان را خوب شناخته و آن ها پاسخ داده است. امیر مسعودی خوب می داندن که استفاده از راه حل های طولانی و یا محاسبات پی در پی، نه تنها دانش آموزان را خسته می کند، بلکه احتمال خطا را در روز کنکور بالا می برد. به همین دلیل به ابداع روش هایی جدید و کوتاه، توانسته است، این دروس را خواندنی تر و آسان تر از قبل کند.

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان و قیمت محصولات کنکور آسان است با شماره های

۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰

۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳

۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰

تماس بگیرید

یا کلمه { ریاضی استاد مسعودی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیجکنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

برای دریافت مقالات و محصولات تخصصی کنکور آسان است

مخصوص پایه های دهم ، یازدهم ، دوازدهم به سایت کنکورستان مراجعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.