با امیر مسعودی فیزیک آسان است

برای کنکور  با امیر مسعودی، فیزیک آسان است

فیزیک از جمله دروسی است که درک آن برای بسیاری از دانش آموزان دشوار است. شاید بتوان علت این امر را در روش تدریس اساتید و معلمان ذکر کرد. اما خوشبختانه با روش های نوینی که امروزه در این علم صورت گرفته است، با امیر مسعودی فیزیک آسان است. زیرا که این استاد، بر اساس تحلیل هایی که مطابق با فهم دانش آموزان می باشد، به تدریس این درس پرداخته است.

استاد-امیر مسعودی

در تدریس فیزیک امیر مسعودی، دانش آموزان از روش هایی جدیدی برای حل مسائل استفاده کرده تا سریع تر به جواب دست یابند. این روش ها نه تنها برای امتحانات پایان ترم کاربرد دارند، بلکه دانش آموزان را برای کنکور نیز آماده می سازند. از این رو مجموعه با امیر مسعودی فیزیک آسان است، به ارائه دو روش تدریس برای دانش آموزان پرداخته است، که در قالب درسنامه و روش های تست زنی، برای آن ها ارائه می گردد.

استاد مسعودی
استاد مسعودی

برای مقطع دهم با امیر مسعودی، فیزیک آسان است

مقطع دهم یکی از پایه ای ترین مقاطع برای تدریس تخصصی فیزیک می باشد. در واقع درس فیزیک در این مقطع، یکی از منابع کنکور بوده و باید به طور حرفه ای مورد تدریس واقع شود. از آن جایی که مطالب درسی بسیار حجم بوده و معلمان زمان تدریس چندانی برای بیان همه مطالب را ندارند، خواه ناخواه دانش آموزان مجبور به استفاده از منابع غیر درسی می گردند.

یکی از منابعی که هم اکنون به صورت کامل و جامع برای دانش آموزان مورد استفاده قرار می گیرد، بسته های آموزشی با امیر مسعودی فیزیک آسان است می باشد. این تدریس، زیر مجموعه موسسه کنکور آسان است بوده و چندین سال است که با منابع منحصر به فرد خود، به بازآموزی و آماده سازی دانش آموزان برای کنکور می پردازد. در این بسته آموزشی که زیر نظر بهترین و مجرب ترین کارشناسان تحصیلی صورت گرفته است، تمامی آموزش ها به روش های آسان و قابل فهم برای هر دانش آموزی تبدیل شده است.

کنکور آسان است
کنکور آسان است

برای کنکور با امیر مسعودی، فیزیک آسان است

قطعا هدف هر دانش آموزی از تلاش کردن در دوران دبیرستان، قبولی در کنکور می باشد. برای رشته های تجربی و ریاضی که فیزیک یکی از دروس اختصاصی می باشد، این امر پر رنگ تر شده و دانش آموزان باید از همان مقطع دهم خود را برای این رقابت بزرگ آماده سازند. از این رو با امیر مسعودی فیزیک آسان است، در صورتی که به تمامی نکات کلیدی تدریس شده در مجموعه آموزشی کنکور آسان توجه شود. با یادگیری و استفاده از تمامی روش ها و نکات ذکر شده توسط این استاد بزرگ، می توان به قبولی در کنکور اطمینان بیشتر داشت.

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی  با شماره های

۵۰ ۹۰ ۱۹۷۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { مشاوره،برنامه ریزی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیجکنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

برای دریافت مقالات و محصولات تخصصی کنکور آسان است

مخصوص پایه های دهم ، یازدهم ، دوازدهم به سایت کنکورستان مراجعه کنید 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.