برنامه ریزی امیر مسعودی برای دانش آموزان کنکوری

برنامه ریزی امیر مسعودی-امیر مسعودی یکی از اساتید برجسته کشور در زمینه تدریس دروس ریاضی و فیزیک می باشد. این دروس جز دروس اختصاصی و اصلی برای رشته های نظری بوده و دارای ضرایب ۳ و ۴ در کنکور می باشند. از این رو با برنامه ریزی امیر مسعودی، همراه با پکیج های آموزشی، روشی مطمئن برای کسب نمره بالا از این دورس می باشد.

برنامه ریزی امیر مسعودی همراه با کارشناسان برجسته کشور در موسسه کنکور آسان است، صورت گرفته است. برنامه ای که در آن دروس پیش نیاز و هم نیاز به خوبی در کنار یکدیگر قرار گرفته اند، تا بتوانند برای درک بهتر دانش آموزان استفاده شوند. این برنامه برای هر دانش آموز دارای نوع خاصی بوده و بسته به هدف او تنظیم شده است. برخی از دانش آموزان به دلیل ذیق وقت و یا عدم علاقه به یک سری از مباحث دروس ریاضی و فیزیک، تمایلی به مطالعه بسیاری از مباحث ندارند.

برنامه ریزی امیر مسعودی
برنامه ریزی امیر مسعودی

به همین دلیل باید با کمک مشاوران و برنامه ریزی امیر مسعودی، به یک سری مباحث کلیدی دست پیدا کرده، تا بتوانند در کمترین زمان ممکن، بیشترین بازدهی را داشته باشند. از طرفی دیگر، برخی از دانش آموزان در زمینه مفاهیم پایه ای و اصلی مشکل ندارند، اما زمانی که قصد تست زدن و یا شرکت در آزمون های آزمایشی را دارند، نتیجه ی مطلوب را کسب نمی کنند.

این مشکل نیز می تواند برای بسیاری از دانش آموزان نخبه اتفاق افتد. دلیل این امر نیز، یاد نگرفتن روش های تستی و کوتاه برای حل مسائل طولانی ریاضی و فیزیک است. از این رو استفاده از پکیج های تخصصی روش های تست زنی، برای این دانش آموزان در نظر گرفته شده است، تا دانش آموزان با مطالعه آن ها بتوانند به این مهم دست یابند.

برنامه ریزی امیر مسعودی برای دانش آموزان مقطع دهم

ریاضی و فیزیک مقطع دهم، یکی از پایه ای ترین مفاهیم در حل سوالات ریاضی و فیزیک در دو سال بعد است. بدین جهت هر گونه نقص در سیستم آموزشی در این مقطع، می تواند به عدم یادگیری این دروس و به از دست دادن علاقه دانش آموزان به این دروس، منجر شود.

برنامه ریزی امیر مسعودی
برنامه ریزی امیر مسعودی

به همین دلیل برنامه ریزی امیر مسعودی، بر اساس نیاز دانش آموزان به تنوع در آموزش و عدم خستگی آن ها در حل مسائل پیچیده ریاضی و فیزیک، طراحی شده است. علاوه بر این، در مقطع دهم برای دانش آموزانی که علاقه بیشتری برای یادگیری دارند نیز، منابعی در نظر گرفته شده است. منابعی که می توان با صحبت با یکی از مشاوران مجموعه کنکور آسان است، به آن ها دست یافت.

برنامه ریزی امیر مسعودی
برنامه ریزی امیر مسعودی

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان استاد امیر مسعودی و قیمت محصولات کنکور آسان است با شماره های

۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰

۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳

۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰

تماس بگیرید

یا کلمه { برنامه ریزی استاد مسعودی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیجکنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

برای دریافت مقالات و محصولات تخصصی کنکور آسان است

مخصوص پایه های دهم ، یازدهم ، دوازدهم به سایت کنکورستان مراجعه کنید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.