جمع بندی دروس پایه دهم و یازدهم در برنامه ریزی تابستان

برنامه ریزی تابستان – قبل از ورود به پایه دوازدهم و آماده شدن نهایی برای کنکور، باید دروس پایه دهم و یازدهم جمع بندی شود؛ و آمادگی لازم برای ورود به پایه دوازدهم که یک پایه حساس است فراهم گردد. با توجه به اینکه دروس پایه دوازدهم اکثرا به صورت تکمیلی از دروس این دو پایه می باشد، پس باید تقویت های لازم صورت گیرد تا در یادگیری دروس اختلال ایجاد نشود. همچنین آمادگی برای کنکور در این مقطع باید تکمیل شود و آخرین فرصت باقی مانده می باشد.
بهترین زمان برای جمع بندی دروس پایه یازدهم و دهم، تابستان است. در این فصل می توان برنامه ریزی مرتب و دقیقی برای این منظور انجام داد.

برنامه ریزی تابستان برای جمع بندی دروس دهم و یازدهم توسط گروه استاد احمدی:

اگر می خواهید وقت و هزینه ای که برای کنکور و آمادگی پایه دوازدهم صرف می کنید هدر نرفته باشد می توانید از گروه استاد احمدی و موسسه کنکور آسان است برای تقویت و جمع بندی دروس پایه دهم و یازدهم کمک بگیرید.در موسسه کنکور آسان است و با همکاری این گروه می توانید بهترین برنامه ی زمان بندی شده برای مطالعه دروس این پایه ها داشته باشید. همچنین منابع مطالعاتی شامل جزوه ها و دی وی دی های آموزشی موجود در انتشارات گیلنا که وابسته به این موسسه می باشد، و توسط بهترین اساتید کشور تهیه شده است، به شما توصیه می گردد. در این صورت شما می توانید استفاده بهینه از زمان خود داشته باشید.
و هنگامی که به پایه دوازدهم وارد می شوید، آمادگی کامل داشته باشید و به فراگیری و مطالعه دروس پایه دوازدهم بپردازید.
همچنین روش های تست زنی برای این دروس در اختیار شما قرار داده می شود که باعث می شود، به خوبی درصد خود در کنکورهای آزمایشی و در نهایت در کنکور سراسری را بالا ببرید. گروه استاد احمدی توانسته است پیشرفت زیادی را در رتبه های دانش آموزان کنکوری در سالهای گذشته با روش های ساده و کارا به وجود آورد.

برای دریافت برنامه ریزی تابستان کنکور آسان است با شماره های

۰۳ ۵۷ ۱۹۷ – ۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ – ۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴ – ۰۲۱

تماس بگیرید یا کلمه {برنامه ریزی تابستان } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی کنکور آسان است را دنبال کنید عضو کانال و پیج کنکور آسان است باشید و از جزوات رتبه های برتر، مشاوره ها ، تدریس ها و… بصورت رایگان بهره مند شوید

جهت عضویت و دریافت لینک کانال باید کلمه { کانال } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳ پیامک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.