برنامه ریزی تخصصی کنکور آسان است

برنامه ریزی تخصصی کنکور آسان است – برنامه ریزی تخصصی برای موفقیت در کنکور لازم است. از این رو باید از مواردی استفاده شود که یکی از آنها داشتن مشاوری عالی و مطمئن است که تمام نکات کنکور و مسیر رسیدن به رشته دلخواه شما را بداند و بتواند شما را در تمام مسائل پیش رو راهنمایی کند و کمک کند داوطلب آنها را به درستی مدیریت کند.

مشاور باید موارد خاصی را مدنظر داشته باشد که همه آنها رعایت شوند و به تمام جنبه های درسی، روحی، زمانبندی و… توجه کند. در مشاوره و برنامه ریزی تخصصی کنکور آسان است تلاش شده است که به تمام جنبه ها با هم رسیدگی شود و فرد با وضعیت روحی قوی و مسیر واضح و وضعیت درسی کامل آماده شرکت در آَزمون کنکور شود.

برنامه ریزی تخصصی کنکور آسان است
برنامه ریزی تخصصی کنکور آسان است

برنامه ریزی تخصصی کنکور آسان است

در یک برنامه ریزی تخصصی ابتدا مشاور باید طریقه خواندن هر درس با بازدهی بالاتر و برنامه ریزی دقیق برای مطالعه را در اختیار داوطلب قرار دهد، همچنین باید منابع مطالعاتی معتبر را برای هر درس در بازه های زمانی مختلف به داوطلب اطلاع دهد؛ مثلاً امکان دارد کتاب مورد استفاده برای درس شیمی در طول سال با منبع زمان جمع بندی متفاوت باشد و مطالعه کتاب دیگری در زمان جمع بندی مفیدتر و پربازده تر از منبع مورد استفاده در طول سال باشد.

در مسیر مطالعه برای کنکور تنها مطالعه برای داوطلب کافی نیست و فرد باید انگیزه ادامه مسیر و خودباوری داشته باشد. مطمئناً فردی که با انگیزه زیاد و باور به اینکه تلاش او نتیجه می دهد و موفق می شود درس می خواند، تفاوت زیادی با فردی دارد که با ناامیدی و بدون انگیزه تلاش می کند.

وقتی فردی در طول مسیر کنکور همراه داوطلب است که علاوه بر راهنمایی های به موقع در زمینه درسی، در زمینه روحی و در صورت نیاز در بحران های روحی به فرد کمک می کند که مسئله را پشت سر بگذارد و به راه خود عالی تر از قبل ادامه دهد، کمک شایانی به داوطلب می شود.

برنامه ریزی تخصصی

مشاور نه تنها فرد را در مسیر کنکور کمک می کند بلکه باید راهنمایی های لازم برای مدیریت روز کنکور را به داوطلب ارائه دهد که در آزمون اصلی با بیشترین بازده و آرامش روحی حاضر شود.

برنامه ریزی تخصصی کنکور آسان است به داوطلب کمک می کند که نه تنها در زمینه درسی موفق شود و بتواند آزمون های آزمایشی و در نتیجه آزمون اصلی کنکور را به شکلی عالی بگذراند بلکه در طول مسیر داوطلب با انگیزه بالا و حس بهتری نسبت به تلاشش، روز به روز بیشتر پیشرفت می کند و در نتیجه درمی یابد که کنکور واقعاً آسان است.

برنامه ریزی تخصصی کنکور آسان است
برنامه ریزی تخصصی کنکور آسان است

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی تخصصی کنکور آسان است با شماره های

۵۰۹۰ ۱۹۷۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { مشاوره،برنامه ریزی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیجکنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

برای دریافت مقالات و محصولات تخصصی کنکور آسان است

مخصوص پایه های دهم ، یازدهم ، دوازدهم به سایت کنکورستان مراجعه کنید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.