برنامه ریزی رایگان برای پایه یازدهم :

برنامه ریزی رایگان برای پایه یازدهم – آماده شدن برای کنکور، مستلزم مطالعه ی کتابها و دروس مختلفی است. تمام این دروس باید به خوبی فراگرفته شود تا بتوان در چند ساعت، بر روی برگه جواب تست های کنکور، از آن‌ها کمک گرفته شود. به همین علت است که برنامه ریزی های مناسب و دقیقی در این مورد باید صورت بگیرد. این برنامه ریزی ها باید به خوبی و ماهرانه باشد تا بتواند کارایی مناسبی را برای فرد داشته باشد.

چگونه می‌توان درسهای خود را بهتر فراگرفت و برنامه ریزی خوبی برای پایه یازدهم داشت؟

برنامه ریزی برای پایه یازدهم، بسیار حیاتی و مهم است و نباید این سال تحصیلی را از دست بدهند. در این فاصله بین دو پایه باید درس‌های سالهای قبل مرور شود و تقویت های لازم در مورد درسهای پایه دهم و یازدهم برای این منظور صورت گیرد. بیشتر دانش آموزان نمی‌دانند حجم و تعداد زیاد کتاب‌های خود را چگونه و به چه ترتیبی بخوانند. به همین علت بهتر است که برای این منظور برنامه ریزی های منظم و زمان بندی شده را داشته باشند. همچنین در درس‌هایی که دانش آموزان پایه یازدهم دارای ضعف هستند، می‌توان در دی وی دی های آموزشی برگزار شود. به این صورت هنگام ورود به پایه دوازدهم و نزدیک تر شدن به کنکور، دانش آموز به طور کامل ایرادات درسی خود را برطرف کرده است.

از چه کسانی می‌توان برای برنامه ریزی رایگان برای پایه یازدهم کمک گرفت؟

اگر می‌خواهید برنامه ریزی مناسبی برای پایه یازدهم داشته باشید، باید بدانید که مشاوران دارای تجربه و موفق بهترین افراد برای مشورت می‌باشند. موسسه کنکور آسان است، برنامه‌ای منظم و دقیق را به صورت رایگان برای دانش آموزان مقطع یازدهم ارائه می‌دهند. در این موسسه به دلیل داشتن اساتید مجرب و ماهر در امر کنکور، می‌تواند در پیشرفت دانش آموزان به طرز شگفت انگیزی مؤثر واقع شود. اگر شما هم بتوانید از برنامه رایگان موسسه کنکور آسان است کمک بگیرید، و آن را اجرا کنید؛ قطعاً در انتهای تابستان می‌توانید با رضایت کامل‌تری به مقطع بعد بروید، و پیشرفتی قابل ملاحظه داشته باشید.

جهت ارتباط با کادر تخصصی مشاوره و برنامه ریزی کنکور آسان است یازدهم

و دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان با شماره های

۰۳ ۵۷ ۱۹۶ – ۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ – ۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴ – ۰۲۱

تماس بگیرید و یا کلمه { برنامه ریزی یازدهم } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳ پیامک کنید

کلاس یازدهم در فضای مجازی کانال و پیج اینستاگرام اختصاصی دارد که با عضویت در آن میتوانید بصورت رایگان از تدریس ها ، جزوه ها ، نمونه سوالات و … استفاده نمایید

جهت دریافت لینک کانال و پیج پایه یازدهم با کلمه { کانال یازدهم } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳ پیامک کنید

برنامه ریزی یازدهم تا کنکور
برنامه ریزی یازدهم تا کنکور

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.