برنامه ریزی های انتشارات گیلنا

برنامه ریزی های انتشارات گیلنا-انتشارات گیلنا برای دانش آموزان علاوه بر تدریس و ارائه ی جزوه ی آموزشی، برنامه ریزی های مفیدی نیز انجام می دهد. موفقیت بدون برنامه ریزی کاری تقریباً نشدنی و مشکل است. اینکه با چه برنامه ای برای کنکور پیش برویم، مستلزم تجربه و دانش کافی است.

بدون شک دانش آموزانی که در مقاطع متوسطه هستند خود این تجربه را ندارند ولی می توانند دانش مورد نیاز را از منابع معتبر کسب کنند و یا از تجارب افراد موفق در این راه بهره ببرند. به همین خاطر انتشارات گیلنا این کار را برای آنان آسان کرده و با استفاده از تجارب افراد موفق در کنکور و اساتید برتر برنامه ریزی های دقیق و جامعی را برای دانش آموزان دوازدهمی و متوسطه دوم فراهم آورده است.

خلاصه ای از برنامه ریزی انتشارات گیلنا برای دانش آموزان

انتشارات گیلنا با همکاری موسسه کنکور آسان است، از تجربه دانش آموزان موفق و روش آنها برای درس خواندن الگو گرفته و توانسته یک برنامه ریزی جز به جز و کامل را به این گروه عرضه کند.

طبق برنامه ریزی انتشارات گیلنا دانش آموز در چند مرحله باید دروس خود را فراگیرد که از آموختن تشریحی دروس، آموختن دروس به صورت تستی، تست زنی و در نهایت مرور تشکیل شده است. البته باید یک نکته را مد نظر داشته باشید که نمی توان برای تمام افراد یک نسخه پیچید، به همین خاطر انتشارات گیلنا یک برنامه عمومی را تدوین کرده است که چارچوب کلی مطالعه ی دروس به صورت کامل و جامع را در برمی گیرد.

برنامه ریزی های انتشارات گیلنا
برنامه ریزی های انتشارات گیلنا

برنامه ریزی های انتشارات گیلنا

این برنامه ریزی زمانی برای یک فرد خاص می تواند تأثیر بیشتری داشته باشد که فرد با مشاوران در موسسه کنکور آسان است در ارتباط باشد. این مشاوران با تمرکز بر توانایی های فرد، می توانند این برنامه ی جامع را به صورتی ریزتر و قابل فهم تر برای هر کس ارائه دهند تا بر توانایی ها و قابلیت های فردی او منطبق باشد و بهره وری بهتر و بیشتری داشته باشد. همچنین در زمان هایی که فرد از قافله عقب مانده است نیز برنامه ای فشرده تر نیز می توان ارائه داد که دانش آموز خسته نشود و در عین حال بتواند جبران زمان از دست رفته را نیز داشته باشد.

انتشارات گیلنا سعی کرده است تا به بهترین نحو ممکن برنامه ریزی هایی برای پایه های مختلف تدوین کند تا دانش آموزان دچار سردرگمی نشوند. همچنین بتوانند در زمان موجود تا کنکور بیشترین استفاده را از زمان خود ببرند.

برنامه ریزی های انتشارات گیلنا
برنامه ریزی های انتشارات گیلنا

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی با شماره های

۵۰۹۰ ۱۹۷۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { مشاوره،برنامه ریزی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیجکنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

برای دریافت مقالات و محصولات تخصصی کنکور آسان است

مخصوص پایه های دهم ، یازدهم ، دوازدهم به سایت کنکورستان مراجعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.