برنامه ریزی ویژه عید نوروز کنکور آسان است

برنامه ریزی ویژه عید نوروز برای کنکوری ها

برنامه ریزی ویژه عید نوروز کنکور آسان است-تعطیلات عید فرصتی طلایی برای دانش آموزانی است که با هدف و برنامه ریزی برای کنکور خود را آماده می سازند. بدین جهت موسسه کنکور آسان است نیز، در راستای کمک به این دانش آموزان، برنامه ریزی ویژه عید نوروز را تهیه کرده است تا در این ایام، آن ها از درس و کتاب فاصله نگرفته و از طرفی نیز، کمی به ذهن و فکر خود استراحت دهند.

برنامه ریزی ویژه عید نوروز، شامل جمع بندی ها، روش های تست و… می باشد، که همراه با زمان های استراحت مناسب در برنامه قرار داده شده است. در این نوع از برنامه ریزی، شرایط دانش آموزان و بار علمی آن ها مد نظر قرار گرفته و حین تعطیلات، مشاوران این موسسه همواره در کنار دانش آموزان خواهند بود. برنامه ویژه عید نوروز را می توان از طریق مشاوران موسسه دریافت کرد.

برنامه ریزی ویژه عید نوروز کنکور آسان است
برنامه ریزی ویژه عید نوروز کنکور آسان است

این برنامه تنها برای دانش آموزانی که با موسسه کنکور آسان است پیش رفته اند، نیست. بلکه برای تمامی دانش آموزانی است که می خواهند از این زمان طلایی به بهترین شکل استفاده کنند. برنامه های فشرده در طول سال تحصیلی و تابستان، سبب ملول و خستگی دانش آموزان در نیمه راه می شود. از این رو اگر برنامه ریزی ویژه عید نوروز برای این دانش آموزان طراحی نشود، آن ها به دلیل خستگی، از کتاب و درس فاصله گرفته و تمرکز خود را از دست می دهند. بنابراین آنچه که برای این دانش آموزان سرنوشت ساز است، استفاده از یک فرصت کوتاه همراه با مطالعات تفننی در عید نوروز می باشد.

برنامه ریزی ویژه عید نوروز برای دانش آموزان موفق

هر دانش آموز موفقی خوب می داند که “رهرو آن نیست گهی تند و گهی خسته رود، رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود.” به همین منظور در لابه لای برنامه های فشرده درس خواندن، زمان هایی برای استراحت خود در نظر می گیرند، تا از این طریق تجدید قوا کرده و با انرژی فزون تر به مسیر خود ادامه دهند.

برنامه ریزی ویژه عید نوروز کنکور آسان است
برنامه ریزی ویژه عید نوروز کنکور آسان است

برنامه ریزی ویژه عید نوروز که توسط بهترین کارشناسان و برنامه ریزان موسسه کنکور آسان است طراحی شده است، شامل جمع بندی های طبقه بندی شده و مرور دروس اختصاصی و عمومی می باشد. دانش آموزان با این نوع برنامه ریزی می توانند، از طریق مرور مباحث خوانده شده، سطح توانایی های خود را بالا برده و خود را برای آزمون های آزمایشی جامع و در نهایت کنکور آماده سازند.

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان

و قیمت محصولات کنکور آسان است با شماره های

۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰

۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳

۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰

تماس بگیرید

یا کلمه { برنامه ریزی عید نوروز } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیجکنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

برای دریافت مقالات و محصولات تخصصی کنکور آسان است

مخصوص پایه های دهم ، یازدهم ، دوازدهم به سایت کنکورستان مراجعه کنید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.