⛔️توجه⛔️ توجه?
برنامه ریزی حرفه ای ۵۶ روزه تا کنکور
خیلی از شما دانش آموزای عزیز شاید کسانی باشید که تازه الان میخواید برای کنکور شروع به مطالعه کنید.
✍️شاید بزرگترین سوالتون این باشه
? آیا می تونم از الان شروع کنم؟
? بله ، مطمئنا میتونید از الان برای کنکور شروع به مطالعه کنید. درسته که حجم درس ها زیاده اما با یه برنامه منطقی میشه در این زمان باقی مونده دو  یا حتی سه بار دروس رو مطالعه کنید. اغلب شما کسایی هستید که شاید تا به اینجا درس ها رو دست و پا شکسته خوندید. ولی مطمئن باشید که اگه ازین جا به بعد وقت کافی بذارید و برای مطالعه دروس برنامه دقیقی رو اجرا کنید میتونید همه دروس رو چندین بار بخونید و به موفقیت قابل قبولی دست پیدا کنید. شما هنوز ساعت های زیادی وقت دارید. منطقیه که اگه ماه های پایانی رو کاملاً اصولی مطالعه کنید به موفقیت میرسید.


 شاید سوال بعدی شما این باشه
 از الان با چه برنامه ای مطالعه کنم تا به کنکور برسم؟
برای این سوال هم جواب دیگه ای داریم. با برنامه ۵۶ روزه تا کنکور ما همراه بشید!
این بار من و تیم کارشناسی قویمون تو یه پروژه زمان بر برنامه ای تنظیم کردیم که با اون میتونید در طی ۵۶ روز کلیه دروس رو بخونید و به کنکور برسید. برنامه ای که با گذاشتن وقت و پشتکار، میتونید با اون، همه درس ها رو تا کنکور سراسری بخونید. تمامی اصول و ضوابط برنامه ریزی دقیق برای پیاده سازی این برنامه به کار گرفته شده تا شما به سادگی بتونید اون را اجرا کنید و خیالتون راحت باشه که برای تک تک ساعات این برنامه ۵۶ روزه فکر شده.
 ? روزانه برای این برنامه چقدر باید وقت گذاشت؟
? روزانه بین ۶-۸ساعت برای دانش آموزا و ۸ تا ۱۲ ساعت برای فارغ التحصیلا، برای اجرای این برنامه باید وقت بذارین. برنامه به نحوی تنظیم شده که در عین حال که از لحاظ حجمی متوسط باشه، کلیه مباحث درسی را پوشش بده.
 ? آیا این برنامه برای همه افراد قابل اجرا است؟
? شاید برای شما این سوال ایجاد بشه که با توجه به مشغله ها یا با توجه به کلاس هایی که میریم و یا … چطور با این برنامه همگام بشیم؟
این برنامه طوری تنظیم شده که برای همه کنکوری ها قابل اجرا باشه. در این برنامه مسئولیت های جبرانی زیادی در نظر گرفته شده که اگه شما تو زمان خاصی درسی رو نتونید بخونید، اون درس به مسئولیت های جبرانی منتقل میشه و عقب نمیفتید.
? آیا میشه در ۳ ماه موفق شد؟
?یه ضرب المثل معروف میگه خواستن توانستن است. اگر شما بخواید چرا که نه!
به عنوان مثال براتون میگم که تو کنکور سال ۸۹ رستگار رحمانی بعد از خدمت سربازی با مطالعه تو ۴ماه، رتبه یک کنکور سراسری را بدست بیاره.
☎️ آیا در کنار این برنامه مشاوره تلفنی هم ارائه میشه؟
بله، یه جلسه مشاوره تلفنی و بسیار پربار مبنی بر نحوه اجرای این برنامه و نحوه پیشبرد اون و همچنین تکنیک های طلایی مطالعه دروس به شما بعد از دریافت برنامه داده میشه (توسط مشاور رتبه برترهای کنکور ۹۵)

ویژگی های مهم برنامه ۵۶ روزه:
تو این برنامه سعی شده برای هر درس زمان مشخصی رو کنار گذاشت تا هر درس بصورت کامل جمع بندی بشه.
جمع بندی کامل ریاضی تنها در ۵ روز
 جمع بندی کامل فیزیک تنها در ۵ روز
جمع بندی زیست تنها در ۷ روز
جمع بندی کامل شیمی تنها در ۵ روز
جمع بندی کامل ادبیات تنها در ۲ روز
جمع بندی کامل دین و زندگی تنها در ۴ روز
جمع بندی کامل عربی تنها در ۱ روز
جمع بندی کامل زبان انگلیسی تنها در ۳ روز
 سوال مهم!!
شاید براتون الان این سوال پیش بیاد که جمع این ها به ۵۶ روز نمیرسه. پس چطور اسمش برنامه ۵۶ روزه هست؟
ببینید همونطور که گفتم تو این برنامه علاوه بر آموزش تمامی دروس از نظر ترکیبی و مفهومی، کلی مسئولیت برای تست زنی و مرور وجود داره، خودتون خوب میدونید، خوندن و یادگیری مباحث فقط یک طرف قضیه هست، قسمت مهم کارتون تست زنی و کسب مهارت و سرعت عمل هست که ما این بخش رو تو برنامه بطور ویژه ای در نظر گرفتیم. ضمناً بازه های زمانی جبران عقب افتادگی رو هم در نظر بگیریم. پس مجموعا بهترین عملکرد خوندن رو تو این برنامه در مدت زمان ۵۶ روز بکار بردیم.
✅فقط دقت کنید آخرین مهلت ثبت نام تو طرح ۵۶ روزه تا ۲۶ فروردین هست و بعد
لیست ۵۶ روزه کامل بسته میشه
پس اونایی که میخوان تو طرح ۵۶ روزه شرکت کنند هر چه سریعتر با من تماس بگیرند✅

 

 

١٣ ١٣ ۴٣ ۴۴ – ٠٢١

٣٠ ۴٠ ٢۵ ۴۴  – ٠٢١

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.