برنامه ریزی برای پایه دهم در فصل تابستان:

برنامه ریزی برای پایه دهم در فصل تابستان – پایه دهم طبق فرمت جدید آموزشی معادل کلاس دوم دبیرستان در فرمت قبلی می باشد. در این پایه تکلیف دانش آموزان با رشته ی تحصیلی خود مشخص شده است و می توانند درک کنند، که در کدام دروس ضعف دارند و یا نیاز به تقویت بیشتری در زمینه ی آن درس دارند.

چه برنامه ریزی هایی می توان برای پایه ی دهم در تابستان داشت؟

با توجه به توضیحات قبل، می توان در تابستان به خوبی از عهده ی ضعف‌های موجود در دروس پایه دهم برآمد. بیشتر دانش آموزان برای کنکور خود از همان پایه دهم شروع به برنامه ریزی و مطالعه می کنند و تست زنی هر پایه را در تابستان آن شروع می کنند. از این رو می توان برنامه ریزی دقیقی را برای مطالعه، تست زنی، تقویت دروس پایه دهم و پیش خوانی درس های پایه ی یازدهم، به صورت آموزش به وسیله اساتید با تجربه انجام داد.

برنامه ریزی موسسه کنکور آسان است با مشاوران و اساتید خبره و با تجربه:

البته برنامه ریزی در مورد این اقدامات و جزئیات دقیق آن‌ها باید توسط افرادی کاردان و خبره صورت گیرد تا هدر رفت وقت و انرژی برای دانش آموزان پایه دهم به حداقل برسد. از این رو می توان به موسسه کنکور آسان است و گروه استاد احمدی و مهندس بنائی اعتماد کرد. زیرا این گروه سالیان است که امتحان خود را برای پیشرفت چشم گیر دانش آموزانی که به آن‌ها مراجعه می کنند پس داده اند. تمامی برنامه تابستان پایه دهم، شامل : تقویت دروس به وسیله آموزش توسط اساتید برتر، آموزش درس های سال یازدهم توسط افراد خبره، برنامه ریزی توسط مشاوران با تجربه و ارائه بهترین روش های تست زنی برای هر مطلب، به خوبی توسط کارشناسان موسسه برتر کنکور آسان است می تواند برای پایه ی دهم صورت گیرد. در این صورت پایه دانش آموز قوی شده و در سالهای بعد بسیار بهتر ظاهر خواهد شد.

راه های دریافت برنامه تابستان پایه دهم

مهندس امیر مسعودی ، استاد حسین احمدی و مهندس حسین بنائی تهیه و تنظیم برنامه ریزی ها را به عهده دارند

جهت دریافت برنامه ریزی برای پایه دهم در فصل تابستان با شماره های

۹۰ ۵۰ ۱۹۷ – ۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ – ۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴ – ۰۲۱

تماس بگیرید یا کلمه { برنامه ریزی برای پایه دهم در فصل تابستان } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

———

جهت عضویت در کانال تلگرام مهندس امیر مسعودی و کنکور آسان است و استفاده از جزوه ها و تدریسهای رایگان و دانلود برنامه تلویزیونی اوج یادگیری کلمه { کانال تلگرام } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

برنامه تابستان پایه دهم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.