کنکور آسان است برنامه ریزی پایه دوازدهم

برنامه ریزی پایه دوازدهم – مقطع دوازدهم، هنوز مانند رازی برای تمامی دانش آموزان، معلمان و مشاوران باقی است. زیرا که هیچ‌کس به قطع نمی داند، این مقطع دارای چه محتواهای آموزشی می باشد. در این مقطع تسلط ۱۰۰ درصدی بر مطالب، لازمه موفقیت در کنکور است. برنامه ریزی مقطع دوازدهم فشرده و بسیار سنگین می باشد. البته این امر برای دانش آموزانی که دو مقطع دهم و یازدهم را با برنامه ریزی به اتمام رسانه اند، بسیار آسان تر می کند. اما باید دانست که در برنامه ریزی پایه دوازدهم، هر دو مقطع دهم و یازدهم نیز گنجانده می شود.

از آنجایی که هنوز بودجه بندی کنکور نظام جدید از جانب سازمان سنجش اعلام نشده است، مشاوران موظف هستند، که به یک میزان دو مقطع را در برنامه ریزی تابستانه دانش آموزان قرار دهند. این روند با ورود به مقطع دوازدهم تغییر کرده و بیشتر برنامه دوازدهم مربوط به دروس این سال است.

نحوه برنامه ریزی پایه دوازدهم در موسسه کنکور آسان است

برنامه ریزی پایه دوازدهم در موسسه کنکور آسان است، دارای دو بخش است. بخش اول که خواندن تمامی مطالب آموزشی هر سه سال تا آخر اسفند ماه می باشد، که همراه و با کمک منابع آموزشی همراه است، و بخش دوم مرور و جمع‌بندی دروس هر سه سال است، که از فروردین تا خرداد ماه صورت می گیرد. هر دو مقطع دارای برنامه‌ریزی‌های خاص خود هستند که توسط مشاوران و برنامه ریزان ماهر مجموعه کنکور آسان است، صورت می گیرد.

در برنامه ریزی پایه یازدهم تمرکز بر زمان تست زدن و آمار تست زدن بیشتر از سایر مقاطع مهم است. دانش آموزی موفق است که در این مقطع هر روز با خود رقابت کرده و از لحاظ زمانی رکورد خود را بشکند. کنکور آسان است دارای بهترین سبک برنامه ریزی که بر پایه یادگیری مطالب درسی و فرا گرفتن تکنیک های نوین درسی است، سعی دارد که دانش آموزان را به اهداف عالی خود برساند.

دریافت رایگان برنامه ریزی پایه دوازدهم کنکور آسان است

دانش آموزانی که در مقطع دوازدهم تجربی ، دوازدهم ریاضی و دوازدهم انسانی ادامه تحصیل میدهند میتوانند بصورت رایگان مشاوره و

برنامه ریزی پایه دوازدهم را از موسسه کنکور آسان است دریافت نمایند . این برنامه ریزی ها توسط مهندس امیر مسعودی ، استاد حسین احمدی و مهندس حسین بنائی تنظیم ،تدوین و نوشته میشود و در اختیار دانش آموزان قرار میگیرد

جهت دریافت رایگان برنامه ریزی پایه دوازدهم با شماره های

۹۰ ۵۰ ۱۹۷ – ۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ – ۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴ – ۰۲۱

تماس بگیرید یا کلمه { برنامه ریزی پایه دوازدهم } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

برای دریافت رایگان نمونه تدرس های پایه دوازدهم ، مشاوره ها، جزوه ها و … عضو کانال و پیج تخصصی پایه دوازدهم شوید

جهت عضویت در کانال و پیج پایه دوازدهم نیز کلمه { کانال دوازدهم } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

برنامه ریزی پایه دوازدهم برنامه ریزی پایه دوازدهم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.