برنامه ریزی کنکور۱۴۰۰کنکور آسان است

برنامه ریزی کنکور۱۴۰۰کنکور آسان است

برنامه ریزی کنکور۱۴۰۰کنکور آسان است-کنکور ۱۴۰۰ سومین دوره کنکور دانش آموزان نظام جدید، می باشد. دانش آموزانی که با مباحثی جدید وارد آزمونی جدید می گردند. برای امتحانی که نوع طراحی سوال آن به درستی مشخص نیست، قطعا برنامه ریزی کنکور ۱۴۰۰ یکی از عوامل موفقیت خواهد بود. برنامه ریزی که بر پایه یادگیری مفهومی و تمرین هر نوع تستی که احتمال مطرح شدن آن در کنکور زیاد باشد. اما به راستی چه کسی می تواند به این دانش آموزان کمک کند؟ آیا منتظر ماندن برای یک دور آزمون آزمایشی و هدر دادن یکسال فرصت، کار درستی است؟ پاسخ به این دو سوال قطعا خیر می باشد. اما راه حل چیست؟

موسسه کنکور آسان است با در اختیار داشتن بهترین اساتید ایران و تیمی مجرب از کارشناسان برنامه ریزی و تجزیه و تحلیل سوالات کنکور، در چند سال اخیر توانسته است با پیش بینی سوالات کنکور درست چند روز قبل از کنکور، در قبولی دانش آموزان بسیار موثر بوده است.

برنامه ریزی کنکور 1400 کنکور آسان است
برنامه ریزی کنکور ۱۴۰۰ کنکور آسان است

از این رو می توان خوشبین بود که در کنار برنامه ریزی کنکور ۱۴۰۰، دانش آموزان دارای اساتیدی هستند که می توانند آن ها را به سوی خواندن مطالب کلیدی تر و محتمل تر سوق دهند. زیرا که اساتید مجموعه کنکور آسان است، با تجاربی که از آزمون های بسیار کسب کرده اند، توانایی پیش بینی و راهنمایی آن ها را دارند.

 

برنامه ریزی کنکور ۱۴۰۰ برای دانش آموزان مقطع دهم

مقطع دهم، امروزه به عنوان سومین دوره از کنکور نظام جدید به حساب می آید. از این رو می توان اطمینان داشت که احتمال قبولی بسیاری از این دانش آموزان، با توجه به تجربه ای که برای کنکور هایی ۹۸ و ۹۹ به دست می آید، بسیار بیشتر است. بدین جهت این دانش آموزان باید تنها در سایه تلاش و برنامه ریزی کنکور ۱۴۰۰ خود را برای موفقیت در کنکور آماده سازند.

برنامه ریزی کنکور 1400 کنکور آسان است
برنامه ریزی کنکور ۱۴۰۰ کنکور آسان است

بهره مندی از اساتیدی مانند امیر مسعودی، دکتر دانش زاده و حسین احمدی، قطعا فرصتی برای یادگیری بیشتر است. اساتیدی که نه تنها به مبحث آموزش دانش آموزان توجه ویژه دارند، بلکه با نظر به کنکور هایی که در پیش است، می توانند بهترین پکیج های آمادگی برای کنکور را در اختیار دانش آموزان قرار دهند.

برنامه ریزی برای کنکور ۱۴۰۰ برای دانش آموزان نظام قدیم

در کنار دانش آموزان نظام جدید، آنچه که به چشم می خورد، اندک دانش آموزانی هستند که از نظام قدیم برای این کنکور تلاش می کنند. آنچه برای این دسته از دانش آموزان مانند یک چالش محسوب می گردد، تعویض کتاب ها و مطالعه مباحث جدید است.

اما موسسه کنکور آسان است در سایه برنامه ریزی کنکور ۱۴۰۰، این دانش آموزان را فراموش نکرده است. بلکه برای آن ها نیز برنامه ها و طرح های مخصوصی تهیه و تدوین کرده است که از طریق مشاوران در اختیار آنان قرار خواهد گرفت.

برنامه ریزی کنکور۱۴۰۰کنکور آسان است

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان

و قیمت محصولات کنکور آسان است با شماره های

۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰

۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳

۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰

تماس بگیرید

یا کلمه { برنامه ریزی ۱۴۰۰ } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیجکنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

برای دریافت مقالات و محصولات تخصصی کنکور آسان است

مخصوص پایه های دهم ، یازدهم ، دوازدهم به سایت کنکورستان مراجعه کنید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.