قبولی در کنکور با تدریس امیر مسعودی

ریاضی و فیزیک از جمله دروس اختصاصی رشته های نظری بوده و دارای ضرایب بالایی می باشند. اما متاسفانه به دلیل پایه ضعیف دانش آموزان در این دروس، اغلب درصد کمی از آن ها به پاسخگویی تست های ریاضی و فیزیک می پردازند. به همین دلیل تدریس امیر مسعودی در چند سال اخیر، باعث افزایش تعداد دانش آموزانی شده است که به این دروس پاسخ می دهند.

روش های تدریس این استاد مجموعه کنکور آسان است، به سبکی نوین بوده و مختص به تست زنی است. اما تدریس امیر مسعودی تنها برای دانش آموزان کنکوری نیست و او برای دانش آموزان تمامی مقاطع دبیرستان و برخی از مقاطع راهنمایی نیز، تدریس های ارزشمندی ارائه کرده است.

تدریس های امیر مسعودی
تدریس امیر مسعودی

با تدریس امیر مسعودی به شیوه تشریحی، تمامی دانش آموزان و یا حتی افرادی که سال ها از کنکور فاصله گرفته اند نیز، می توانند در یادگیری ریاضی و فیزیک حرفه ای شوند. کلاس های آموزشی این استاد به گونه ای است که برای دانش آموزان متنوع بوده و آن ها را دچار خستگی نمی کند.

تدریس امیر مسعودی برای مقطع دهم

تدریس امیر مسعودی برای مقطع دهم نیز به صورت کامل و شامل دو مجموعه روش تست زنی و تدریس تشریحی می باشد، که در کنار یکدیگر می توانند مجموعه کاملی را رقم زنند. این مجموعه هم برای امتحانات پایان ترم در نظر گرفته شده است و هم برای کنکور. در کنار بسته های آموزشی تدریس امیر مسعودی، استفاده از مشاوره های تخصصی مجموعه کنکور آسان است و برنامه ریزی رتبه های برتر، می توان در مسیر درستی برای موفقیت دست یافت.

تدریس های امیر مسعودی
تدریس امیر مسعودی

از طرفی به دلیل آنکه دروس ریاضی و فیزیک مقطع دهم به عنوان یکی از منابع برای کنکور توسط سازمان سنجش در نظر گرفته شده است، باید دانش آموزان با یادگیری ۱۰۰ درصد به مقاطع بالاتر بروند. از این رو ابتدا یادگیری دروس به روش تشریحی در اولویت بوده و سپس با نظر مشاور، کم کم به وادی دروس تستی بپردازید.

تدریس امیر مسعودی برای درس فیزیک

فیزیک از جمله دروس مشکل برای برخی از دانش آموزان می باشد. علت آن نیز استفاده از قوانین ریاضی و درک مسائل فیزیک برای حل آن ها است. به همین منظور باید دانش آموزان توسط اساتیدی خبره در این زمینه آموزش داده شوند. طبق نظر سنجی های بسیاری که توسط دانش آموزان در خصوص تدریس امیر مسعودی صورت گرفته است، مشخص شد که بازدهی دانش آموزان در امتحانات پایان ترم و آزمون های آزمایشی بعد از استفاده از بسته های درسی ریاضی و فیزیک امیر مسعودی، بالاتر رفته است.

این نتیجه نشان می دهد که روش های نوین تدریس، دارای کارایی بیشتری نسبت به روش های قدیمی برای تدریس می باشند.

 

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی  استاد امیر مسعودی  با شماره های

۰۳ ۵۷ ۱۹۶ – ۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ – ۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴ – ۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { تدریس امیر مسعودی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیجکنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

برای دریافت مقالات و محصولات تخصصی کنکور آسان است

مخصوص پایه های دهم ، یازدهم ، دوازدهم به سایت کنکورستان مراجعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.