تدریس های استاد حسین احمدی برای کسب موفقیت

استاد حسین احمدی، موسس، مدیر و مدرس مجموعه کنکور آسان است می باشد. در واقع این تدریس های استاد حسین احمدی است که در زمینه ادبیات فارسی، دین و زندگی و زبان عربی، دانش آموزان رشته های نظری را تقویت کرده است. این استاد گرانقدر، با استفاده از روش های جدیدی بر پایه روانشناسی بنا شده است، دانش آموزان از حالت ملول بودن بر سر کلاس های درس عربی و دین و زندگی رهایی بخشیده است.

تدریس های استاد حسین احمدی با توجه به نیاز دانش آموزان می باشد و در کلاس های آموزشی ایشان، سرشار از نکات و فنون یادگیری می باشد. علاوه بر این، استاد حسین احمدی در زمینه ایجاد انگیزه و هدف گذاری نیز صاحب سبک بوده و آموزه های خود را در قالب هدایایی در اختیار دانش آموزان مشتاق موفقیت قرار می دهد.

تدریس های استاد حسین احمدی غالبا به صورت مجزا و یا جمعبندی می باشند. با این نوع آموزش، دانش آموزان می توانند بر اساس نیاز خود، پکیج ها را مطالعه کنند. از طرفی نیز با جمع بندی های موثر از نکات مهم و کلیدی، نیاز دانش آموزان را به این امر مرتفع کرده است.

تدریس های استاد حسین احمدی
تدریس های استاد حسین احمدی

تدریس های تدریس های استاد حسین احمدی برای دانش آموزان نظام جدید

پایه دهم برای دانش آموزانی که به تازگی مقطع خود را تغییر داده اند، یک چالش به حساب می آید. یادگیری عمقی مطالبی که برخی از آن ها جز سرفصل های کنکور و برخی دیگر پایه ای برای یادگیری دروس سال های بعد است، لازم و ضروری است. تدریس های استاد حسین احمدی به دانش آموزان کمک می کند تا روش منحصر به فرد خود را در مطالعه بیابند و با ایجاد تمرکز و اشتیاق در دانش آموزان، آن ها را به افرادی خستگی ناپذیر تا روز کنکور تبدیل کند.

برخی از تدریس های استاد حسین احمدی، همراه با استاد دیگری بوده، که این دو استادی بودن برای تنوع در تدریس و ایجاد چالش های ذهنی برای دانش آموزان استفاده شده است. مسلما هرچه دانش آموز بر سر کلاس درس هوشیارتر و با تمرکز بیشتری حضور داشته باشد، بازدهی او نیز بیشتر می گردد. به همین منظور تدریس های استاد حسین احمدی، همراه با تکنیک های نوین تدریس می باشد.

دروس دین و زندگی و ادبیات، دارای نکات به خاطر سپردنی بسیاری هستند. این امر باعث می شود که حجم بالای اطلاعاتی، به همراه استرس روز کنکور، موجب بهم ریختگی ذهنی و عدم تمرکز در آنان گردد. در این خصوص نیز، استاد حین احمدی راه حل هایی ارائه کرده اند که دانش آموزان را برای رقابت بزرگ آماده می سازد.

تدریس های استاد حسین احمدی
تدریس های استاد حسین احمدی

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان استاد حسین احمدی

و قیمت محصولات کنکور آسان است با شماره های

۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰

۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳

۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰

تماس بگیرید

یا کلمه { تدریس استاد احمدی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیجکنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

برای دریافت مقالات و محصولات تخصصی کنکور آسان است

مخصوص پایه های دهم ، یازدهم ، دوازدهم به سایت کنکورستان مراجعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.