تدریس های امیر مسعودی ویژه کنکور ۹۹

تدریس های امیر مسعودی ویژه کنکور ۹۹ – امیر مسعودی مدرس با تجربه و دارای ابتکار دروس متوسطه مخصوص کنکور برای کمتر دانش آموزی ناشناخته است. با توجه به اینکه دیگر دانش آموزان نمی توانند با اتکا به روش معمول درس خواندن از رقیبان خود که با ترفندها و نکات بهتری درس می خوانند جلو بزنند، این نیاز برای کنکوری ها احساس می شود که باید منابعی متفاوت را تجربه کنند و از آن بهره ببرند.

 

روشی متفاوت برای فراگیری دروس با مهندس امیر مسعودی

شاید سخت ترین زمان زندگی یک دانش آموز در گذشته هنگام مواجه شدن با سد کنکور بود؛ اما امروزه نه کنکور به عنوان یک سد شناخته می شود و نه تجربه ی سختی برای این افراد است؛ اما دلیل این سادگی چیست؟ کنکور واقعاً آسان است فقط باید از منابعی استفاده کرد که بتواند به خوبی نیاز آنها را برطرف کند.

بیشترین مشکل دانش آموزان در دروسی مانند ریاضی و فیزیک است که تحلیل و حل مسائل برایشان زمان بر تر و مشکل تر از دروس دیگر است. به همین خاطر تدریس های امیر مسعودی ویژه کنکور ۹۹ برای کلاس یازدهمی ها می تواند بسیار مؤثر واقع شود.

اما دلیل اینکه باید از تدریس های امیر مسعودی برای کنکور ۹۹ استفاده کنید چیست؟ بدون شک اگر یک بار هم نحوه ی تحلیل مسائل این دروس را از مهندس امیر مسعودی ببینید می توانید درک کنید که کنکور آسان است یعنی چه! این استاد برتر کشوری مباحثی بسیار ساده و کاربردی را برای تحلیل دروسی مانند ریاضی و فیزیک به کار می گیرد که نشان دهنده ی خلاقیت بی نظیری است که ایشان در تدریس دارند.

روش های تدریس مهندس امیر مسعودی برای دروس پایه یازدهم و دوازدهم و مناسب برای کلاس یازدهمی ها و افرادی که داوطلب کنکور ۹۹ هستند به شیوه ای کاملاً متفاوت نسبت به روش های معمول تدریس می باشد و همین امر باعث شده تا تدریس های ایشان در نوع خود ویژه و خاص باشد.

تدریس های امیر مسعودی ویژه کنکور99
تدریس های امیر مسعودی ویژه کنکور۹۹

 

مهندس امیر مسعودی کیست؟

در زمینه ی کنکور اساتید زیادی کار کرده اند اما مهندس امیر مسعودی بسیار متفاوت عمل کرده است. ایشان استاد دروس ریاضی و فیزیک هستند که با موسسه کنکور آسان است و انتشارات گیلنا همکاری می کنند. سالانه تعداد زیادی از دانش آموزان پایه ی متوسطه به کمک تدریس های مهندس امیر مسعودی در زمانی کم پیشرفت های قابل ملاحظه ای را در تقویت دروس خود می بینند و همین امر باعث شده تا بتوانند کنکور را به سادگی پشت سر بگذارند و رتبه ی مورد نظر خود را کسب کنند.

شما با استفاده از تدریس مهندس امیر مسعودی می توانید مشکلاتی که در دروس ریاضی و فیزیک تمامی رشته ها دارید، برطرف کنید و زمانی بسیار کمتر را نسبت به روش های معمول تست زنی برای این دروس بگذارید.

 

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی و تدریس های امیر مسعودی با شماره های

۵۰۹۰ ۱۹۷۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { تدریس امیر مسعودی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیجکنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

برای دریافت مقالات و محصولات تخصصی کنکور آسان است

مخصوص پایه های دهم ، یازدهم ، دوازدهم به سایت کنکورستان مراجعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.