تدریس های تخصصی پایه دهم

تدریس های تخصصی پایه دهم – پایه دهم یکی از پایه های مهم در مقطع متوسطه است که دانش آموزان تازه به رشته ی تحصیلی خود وارد شده اند و ممکن است با دروس این مقطع آشنایی چندانی نداشته باشند. از این رو اکثر آن ها سعی می کنند قبل از ورود به این پایه یا بعد از آن اقدام به مطالعه این دروس یا استفاده از کلاس های تقویتی برای آن ها بکنند.

همچنین اکثر دانش آموزان سعی می کنند از همان اول اقدام به تست زنی دروس که منابع کنکور هستند کنند تا در سال آخر نیازی به مطالعه ی فشرده و با بازدهی کم نداشته باشند. از این رو موسسه کنکور آسان است تمام تلاش خود را کرده است تا از همان ابتدا همراه دانش آموزان پایه دهم باشد تا سد کنکور را به راحتی پشت سر بگذرانند و از هراس کنکور به مقدار زیادی بکاهند.

 

تدریس های تخصصی برای پایه دهم

امروزه اکثر افرادی که خود را برای کنکور آماده می کنند، به منابع درسی که توسط دبیران خود تدریس می شوند اکتفا نمی کنند. موسسه های کنکور در این راه با آن ها کمک شایانی می کنند؛ اما برخی از این مؤسسات مانند موسسه کنکور آسان است از همان ابتدا کار خود را بر مبنای دیگری بنا نهاده و از اساتیدی بسیار خبره و نوآور در زمینه ی تدریس دروس بهره برده است.

اساتید برجسته ی کشوری برای هر درس به صورت تخصصی فعالیت می کنند و علاوه بر یادگیری مفهومی دروس به این افراد کمک می کنند تا راحت تر و بسیار سریع تر به تست زنی بپردازند.

 

اساتید خبره برای دروس پایه دهم

موسسه کنکور آسان است و اساتیدی که در این موسسه فعالیت دارند همگی با مشاوره عالی و روش های ساده و سریع تست زنی به دانش آموزان پایه دهم و کنکوری کمک شایانی می کنند.

دکتر حسین احمدی جز اولین اساتید و مؤسس این مرکز است که دروس عمومی را به بهترین نحو برای دانش آموزان تدریس می کند تا در تله های تست ها گیر نکنند و عربی و دینی خود را به بهترین نحو جواب دهند. استاد مهندس امیر مسعودی با تست زنی فوق سریع خود در دروسی مانند فیزیک و ریاضی به گونه ای خاص توجه دانش آموزان پایه دهم و دیگر مقاطع را به شدت جلب کرده است.

اساتید دیگری مانند مهدی شیخی، عارف ربیعیان و تعداد زیادی از بهترین اساتید گل چین شده از سراسر کشور در این موسسه فعالیت می کنند و حضور آن ها سبب شده تا این مرکز به بهترین موسسه در زمینه ی تدریس تخصصی کنکور تبدیل شود.

تدریس های تخصصی پایه دهم
تدریس های تخصصی پایه دهم

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی و محصولات آموزشی مخصوص پایه دهم با شماره های

۵۰۹۰ ۱۹۷۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { پایه دهم} را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیجکنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

برای دریافت مقالات و محصولات تخصصی کنکور آسان است

مخصوص پایه های دهم ، یازدهم ، دوازدهم به سایت کنکورستان مراجعه کنید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.