تدریس های تخصصی پایه یازدهم

تدریس های تخصصی پایه یازدهم – پایه یازدهم متوسطه در نظام جدید همان پایه ی سوم دبیرستان در نظام قدیم است. تقریباً تمام دروس این پایه در تمام رشته ها منابع کنکور هستند و اهمیت بالایی دارند. همچنین بیشتر دانش آموزان سعی می کنند در این مقطع مطالعات خود را برای کنکور شروع کنند. از این رو اولین کاری که انجام می گیرد، تقویت دروسی است که در سال های گذشته متوجه شده اند که در آن ها ضعف دارند.

به همین علت استفاده از تدریس های کنکور بهترین گزینه برای این افراد است. تدریس پایه یازدهم توسط اساتید زیادی در موسسه های مختلف انجام می گیرد. موسسه کنکور آسان است یکی از معتبرترین و خوش سابقه ترین موسسه هایی است که در زمینه ی کنکور فعالیت دارند و توانسته است با انتخاب بهترین اساتید خبره در حوزه ی دروس مختلف بسیار متفاوت عمل کند و روز به روز محبوبیت بیشتری بین دانش آموزان پایه یازدهم و سایر مقاطع داشته باشد.

تدریس های تخصصی پایه یازدهم
تدریس های تخصصی پایه یازدهم

بهترین اساتید پایه یازدهم برای دروس مختلف

اساتید پایه یازدهم باید به گونه ای انتخاب شوند که نه تنها دروس این پایه را به صورت مفهومی و کامل توضیح دهند، بلکه بتوانند روش های تست زنی صحیح و با کارایی بالایی را هم ارائه دهند. اگر یک بار روش های تست زنی مهندس امیر مسعودی را دیده باشید، متوجه تفاوت نحوه ی تدریس ایشان برای کنکور خواهید شد.

همچنین سایر اساتید خبره در کشور که توسط موسسه کنکور آسان است دروس پایه یازدهم را تدریس می کنند مانند دکتر مهدی شیخی برای درس زیست شناسی، مهندس عارف ربیعیان برای درس شیمی، دکتر حسین احمدی برای دروس عربی و دینی و بسیاری اساتید برتر در حوزه ی کنکور همه در این موسسه گرد هم آمده اند تا روش متفاوت برای تدریس پایه یازدهم و روش های عالی یادگیری و تست زنی ارائه دهند.

به همین علت در سال های اخیر افراد زیادی در کنکور توانسته اند دروس پایه یازدهم را با درصدهای بالا جواب دهند.

 

برای چه دروس پایه یازدهم نیاز به تدریس دارید؟

این که برای کدام دروس پایه یازدهم نیاز به تدریس و کلاس های تقویتی دارید، بیشتر به نقاط قوت و ضعف خودتان برمی گردد؛ اما با توجه به این که مدرسین موسسه کنکور آسان است، روش های تست زنی بسیار جالبی را برای شما ارائه می دهند، استفاده از خدمات آن ها که شامل جزوات و دی وی دی های مختلف است می تواند شما را در هر درسی به مقدار زیاد بالا بکشد.

تدریس های تخصصی پایه یازدهم
تدریس های تخصصی پایه یازدهم

جهت دریافت محصولات ومشاوره و برنامه ریزی تخصصی پایه یازدهم با شماره های

۵۰۹۰ ۱۹۷۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { پایه یازدهم } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیجکنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

برای دریافت مقالات و محصولات تخصصی کنکور آسان است

مخصوص پایه های دهم ، یازدهم ، دوازدهم به سایت کنکورستان مراجعه کنید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.