تدریس های دوازدهم امیر مسعودی

تدریس های دوازدهم امیر مسعودی – امیر مسعودی یکی از اساتید شناخته شده برای تدریس دروس تحلیلی مانند ریاضی و فیزیک است. این استاد خبره در تست های کنکوری به گونه ای عمل می کند که تعجب همگان را بر می انگیزد. مهندس امیر مسعودی جزو اساتید موسسه کنکور آسان است و انتشارات گیلنا است که تدریس دروس دوازدهم ایشان را می توانید برای ارتقای سطح دانش خود قبل از ورود به این پایه مورد استفاده قرار دهید.

با توجه به این که در پایه دوازدهم دانش آموزان روزهای پرکاری را دارند و باید خود را برای کنکور سراسری آماده کنند، بهتر است دروس این پایه را قبل از ورود به آن مطالعه کنند و تا جایی که می توانند از تدریس های اساتید برتر بهره ببرند تا به راحتی زمان خود را مدیریت کرده و برای کنکور آمادگی کامل داشته باشند.

اگر دوست دارید از یک استاد برجسته برای دروس تحلیلی این پایه بهره ببرید، بدون شک مهندس امیر مسعودی بهترین گزینه برای شما خواهد بود تا یادگیری مفهومی و اساسی را به شما القا کند و در عین حال بتوانید تست های کنکور را یکی پس از دیگری در زمانی اندک با دقت بالا حل کنید.

 

مهندس امیر مسعودی و تدریس ریاضی و فیزیک دوازدهم

همانطور که می دانید پایه دوازدهم اهمیت زیادی در کنکور دارد. بیشتر دروس این پایه به علت این که بیشتر مباحث پایه های قبل را هم در خود دارند می توانند یک تکرار و کامل شده ی مباحث سال های قبل باشند. از این رو اگر تدریس های امیر مسعودی برای پایه دوازدهم را مورد استفاده قرار دهید، مباحث اساسی پایه های قبل را هم تا حد زیادی فرا می گیرید.

تدریس های این استاد در قابل جزوات و دی وی دی های آموزشی که توسط انتشارات گیلنا آماده می شود قابل دسترسی است. کیفیت این دی وی دی ها نیز مناسب است و شما با تهیه ی آن ها می توانید بارها و بارها مباحثی را که در آن ضعف دارید مشاهده کنید و نکات مربوط به آن را پیدا کرده و از آن استفاده کنید. این روش بسیار بهتر از کلاس های حضوری است که در صورت فراموش کردن یک مبحث شما دسترسی به تدریس نخواهید داشت.

مهندس امیر مسعودی به شما این امکان را می دهد که روش درست فکر کردن را بیاموزید و در دیگر دروس نیز آن را به کار ببرید. در کنکور تله های زیادی وجود دارد که اگر شما با دقت تست را بررسی نکنید نه تنها آن را صحیح جواب نمی دهید بلکه نمره منفی نیز می گیرید.

تدریس های دوازدهم امیر مسعودی
تدریس های دوازدهم امیر مسعودی

جهت دریافت تدریس های پایه دوازدهم امیر مسعودی و همچنین مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی و کنکور با شماره های

۵۰۹۰ ۱۹۷۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { مهندس امیر مسعودی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیجکنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

برای دریافت مقالات و محصولات تخصصی کنکور آسان است

مخصوص پایه های دهم ، یازدهم ، دوازدهم به سایت کنکورستان مراجعه کنید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.