مهندس امیر مسعودی دهم

مهندس امیر مسعودی دهم را در درس ریاضی و فیزیک به شدت با کیفیت  و در چند سطح آموزشی ، تکنیکی، تستی و جمع بندی دهم تولید کرده است

برنامه های تلویزیونی ( اوج یادگیری )، برنامه های تلویزیونی (کنکور آسان است ) برنامه های تلویزیونی ( زنگ پنجم ) برنامه های تلویزیونی ( یادگیری برتر ) تدریسهای پایه دهم مهندس امیر مسعودی را بارها نمایش داده است و دانش آموزان زیادی توانسته اند به واسطه این تدریس ها بهترین نمرات را در امتحانات و همچنین بالاترین درصد ها را در تست زنی ها و آزمون های خود بدست بیاورند.

سبک تدریس مهندس امیر مسعودی ویژه پایه دهم

پایه دهم در کنکور بصورت مستقیم تست دارد و از طرفی هم پایه و بنیان پایه یازدهم و پایه دوازدهم هم هست. و از این جهت اهمیت بسیار بالایی دارد.مهندس امیر مسعودی دهم را ابتدا بصورت آموزشی و تشریحی تدریس کرده است و به حل فعالیت ها و سولات کتاب درسی و هچنین نمونه سوالات امتحانی پرداخته است.سپس به ارائه تکنیک های تست زنی و حل تست های پایه دهم پرداخته است و بعد از آن کل کتاب ریاضی و فیزیک دهم را برای دانش آموزان پایه دهمی ، امیر مسعودی جمع بندی کرده است. پس با مشاهده مجموعه دی و ی دی های دهم مهندس امیر مسعودی چه از لحاظ آموزشی و تشریحی و چه از لحاظ تستی به بالاترین سطح ممکن خواهید رسید و نیاز به هیچ کتاب ،جزوه ، معلم و منبع آموزشی دیگری نخواهید داشت

تهیه دی وی دی های مهندس امیر مسعودی دهم

برای خرید دی وی دی های پایه دهم مهندس امیر مسعودی هم بصورت حضوری و هم بصورت تلفنی میتوانید ثبت سفارش کنید خرید پکیج پایه دهم خود را انجام دهید.

امیر مسعودی دهم
امیر مسعودی دهم

 

برای تهیه دی وی دی ها و اطلاع از قیمت پکیج پایه دهم با شماره های

۹۰ ۵۰ ۱۹۷ – ۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ – ۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴ – ۰۲۱

تماس بگیرید

یا

کلمه  ( امیر مسعودی دهم ) را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

کانال و صفحه مجازی پایه دهم را دنبال کنید و از جزوات رایگان رتبه های برتر، مشاوره ها ، تدریس ها و… بصورت رایگان استفاده کنید.

جهت دریافت لینک کانال و صفحات مجازی پایه دهم کنکور آسان است کلمه { کانال دهم  } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳ پیامک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.