تدریس های نظام جدید مهندس امیر مسعودی

تدریس های نظام جدید مهندس امیر مسعودی – مهندس امیر مسعودی یکی از اساتید خبره در زمینه ی ریاضی و فیزیک است. معمولاً تست زنی در این دروس نسبت به دروس دیگر مشکل تر است، اما با شیوه ای که مهندس امیر مسعودی برای یادگیری و بیرون کشیدن نکات تستی این دروس ابداع کرده است، می توان بسیار سریع تر و با دقت بیشتری اقدام به تست زنی برای این دروس کرد.

به همین علت بیشتر افرادی که این استاد را می شناسند و از نحوه ی تدریس بی نظیر ایشان لذت برده اند، دوست دارند بدانند آیا تدریس های مهندس امیر مسعودی مربوط به دروس نظام جدید آموزشی یا همان پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم می شود؟

تدریس های نظام جدید مهندس امیر مسعودی
تدریس های نظام جدید مهندس امیر مسعودی

آیا مهندس امیر مسعودی دروس نظام جدید را هم تدریس می کند؟

از این به بعد گروه های مربوط به دانش آموزان نظام جدید آموزشی به مرحله ی کنکور سراسری می رسند و باید بتوانند منابع استاندارد و کاملی برای دروس خود داشته باشند. دغدغه ای که دانش آموزان رشته های مختلف برای ریاضی و فیزیک خود دارند این است که آیا می توانند از منابع کنکور با تدریس مهندس امیر مسعودی مربوط به نظام جدید آموزشی بهره ببرند؟

با توجه به اطلاعات رسیده از انتشارات گیلنا و موسسه کنکور آسان است، حتی تعدادی از دروس پایه دوازدهم نیز توسط این استاد برتر کشوری تدریس شده است و دانش آموزان می توانند از آن استفاده کنند. باز هم مهندس امیر مسعودی پیش قدم در ارائه ی نکات برتر کنکور و تست در زمینه ی ریاضی و فیزیک است. پایه دوازدهمی ها نیز می توانند از تدریس های نظام جدید مهندس امیر مسعودی بهره ببرند و هر چه کامل تر و بهتر این مباحث را یاد بگیرند.

تدریس های نظام جدید مهندس امیر مسعودی
تدریس های نظام جدید مهندس امیر مسعودی

مزیت استفاده از تدریس های مهندس امیر مسعودی

اگر اتفاقی هم برنامه ی اوج یادگیری تدریس های این استاد را دیده باشید، قطعاً از روش های ساده و جالب ایشان برای حل تست های کنکوری شگفت زده شده اید! راه حل هایی که بعد از آموختن آنها به راستی از درس خواندن خود لذت خواهید برد.

مهندس امیر مسعودی سعی کرده است به روش رمز نگاری و بسیار متفاوت، دروس مشکلی مانند فیزیک و ریاضی را که زمان زیادی در جلسه های کنکور از داوطلبان می گیرد تدریس کند و در زمانی کم و دقتی بالا به جواب تست های کنکوری این دروس برسد. دانش آموزان می توانند دروسی مانند فیزیک، زیر گروه ریاضی مانند آمار، احتمال، ریاضیات گسسته و … را از تدریس های این استاد فراگیرند و در واقع بتوانند از رقیبان خود به خوبی جلو بزنند.

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی مهندس امیر مسعودی و محصولات نظام جدید با شماره های

۵۰۹۰ ۱۹۷۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { نظام جدید امیر مسعودی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیجکنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

برای دریافت مقالات و محصولات تخصصی کنکور آسان است

مخصوص پایه های دهم ، یازدهم ، دوازدهم به سایت کنکورستان مراجعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.