تدریس های نظام جدید کنکور آسان است

موفقیت در کنکور ۹۸ با تدریس های نظام جدید کنکور آسان است

تدریس های نظام جدید کنکور آسان است-حدود سه سال است، که از اجرای جدید نظام آموزشی در حال سپری شدن می باشد. با این حال، از همان ابتدا با تدریس های نظام جدید کنکور آسان است، در خدمت دانش آموزان بوده ایم، تا آن ها را همانند سال های پیش برای کنکور و امتحانات پایان ترم، آماده سازیم.

مجموعه ما شامل بیش از ۱۰۰ تدریس تشریحی و بیش از ۵۰  آموزش روش تست برای دانش آموزان هر سه مقطع می باشد، که با توجه به نیاز دانش آموزان، هر روز در حال ارتقا و تکمیل شدن هستند.

تدریس های نظام جدید کنکور آسان استتدریس های نظام جدید کنکور آسان است
تدریس های نظام جدید کنکور آسان است

تدریس های نظام جدید کنکور آسان است، مبتنی بر کتب درسی بوده و همانند نظام قدیم، در کلاس های آموزشی خود، به بیان نکات مهم و کلیدی پرداخته ایم. این آموزش ها در دو سطح برای دانش آموزان تهیه شده است.

در دسته اول آموزش های عمومی وجود دارد، که برای تمامی دانش آموزان تهیه شده اند و در دسته دوم به صورت مطالب تکمیلی و مازاد بوده که برای دانش آموزانی که به هدف رتبه شدن با ما همراه هستند، طراحی گشته اند. علاوه بر این، با توجه به یکسان بودن ماهیت دروس نظام قدیم و جدید، به طراحی سوالات احتمالی برای کنکور پرداخته ایم، تا از این طریق بتوانیم دانش آموزان را برای اولین دوره کنکور سال ۹۸ آماده سازیم.

تدریس های نظام جدید کنکور آسان است برای دانش آموزان مقطع دهم

اولین مقطع نظام جدید که منابع آن انتشار یافت، سال دهم دبیرستان بود، که رفته رفته با کمک تیم مشاوران، برنامه ریزان، مدرسین و پشتیبان های مجموعه کنکور آسان است، تکمیل گشت. خوشبختانه با تلاش شبانه روزی این تیم، امروزه منابع کاملی از سال دهم و یازدهم در دست است. با کمک تدریس های نظام جدید کنکور آسان است، دانش آموزان امروزه می توانند از مقطع دهم، خود را برای کنکور آماده سازند.

تدریس های نظام جدید کنکور آسان است
تدریس های نظام جدید کنکور آسان است

در حقیقت دانش آموزان مقطع دهم، بسیار بیشتر از دانش آموزان یازدهم و دوازدهم، شانس قبولی در کنکور نظام جدید را دارند. زیرا که با در دست داشتن منابع کامل و آگاهی از جزئیات کنکور نظام جدید، می توانند با دید بازتری این امتحان را پشت سر گذارند. تدریس های نظام جدید کنکور آسان است، همانند سابق به صورت مجازی بوده و دانش آموزان از طریق مشاوره های رایگان و سایر خدمات رایگان موسسه، می توانند به آن ها دسترسی داشته باشند.

از این طریق نه تنها به جدیدترین منابع کنکور آسان است دست می یابند، بلکه از طرح های ویژه ای که برای دانش آموزان برتر تهیه شده اند، دست خواهند یافت.

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان

و قیمت محصولات کنکور آسان است با شماره های

۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰

۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳

۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰

تماس بگیرید

یا کلمه { تدریس نظام جدید } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیجکنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

برای دریافت مقالات و محصولات تخصصی کنکور آسان است

مخصوص پایه های دهم ، یازدهم ، دوازدهم به سایت کنکورستان مراجعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.