تدریس های پایه ی یازدهم امیر مسعودی

تدریس های پایه ی یازدهم امیر مسعودی – هنگامی که پایه یازدهم را برای کنکور می خوانید فقط اینکه به صورت تشریحی این مباحث را یاد بگیرید، کافی نخواهد بود. دانش آموزی که برای کنکور درس می خواند یک سری نکات را باید مد نظر قرار دهد.

به عنوان مثال روش های تست زنی را باید فراگیرد و مهم تر از آن به گونه ای این روش ها را فراگیرد که در زمان خود تا جایی که می تواند صرفه جویی کند. یکی از اساتید برتر در زمینه ی یادگیری اصول و فنون سریع تست زدن مهندس امیر مسعودی است که اکثر افراد با نحوه ی آموزش تست زنی او در مباحث ریاضی و فیزیک آشنایی دارند. ایشان یکی از اعضای گروه اساتید معروف موسسه ی کنکور آسان است می باشند که روش های ابداعی و جالبی را می تواند برای دانش آموزان پایه های مختلف و پایه ی یازدهم فراهم آورده است.

 

مهندس امیر مسعودی چه دروسی را تدریس می کند؟

دروس تحلیلی مانند ریاضی و فیزیک جز مباحثی هستند که تست زنی آنها در کنکور هر چند که مباحث را هم به خوبی آموخته باشید، چندان آسان نیست. به همین علت یادگیری فنون و روشهایی که این یادگیری را راحت تر کند می تواند در پایین آوردن رتبه ی شما بسیار مؤثر واقع شود. مهندس امیر مسعودی مباحث ریاضی و فیزیک مربوط به رشته های مختلف پایه ی یازدهم را به گونه ای متفاوت تدریس می کند و شما می توانید راحت تر از تدریس این استاد بهره ببرید.

در نحوه ی تدریس مهندس امیر مسعودی می توانید روش هایی را فراگیرید که به راحتی در زمانی کم و محدود یک سری مسائل سخت فیزیک و ریاضی را حل کنید و به جواب تست برسید.

تدریس های پایه ی یازدهم امیر مسعودی
تدریس های پایه ی یازدهم امیر مسعودی

از کجا می توان تدریس های پایه یازدهم امیر مسعودی را دریافت کرد؟

موسسه ی کنکور آسان است به کمک اساتید برتر در کشور از جمله مهندس امیر مسعودی گروهی را گرد آورده است که این موسسه را به بهترین و موفق ترین مرکز کلاس های برنامه ریزی و تدریس برای کنکور تبدیل کرده است. از این رو دانش آموزان پایه ی یازدهم نیز می توانند تدریس های مربوط به دروس ریاضی و فیزیک را توسط مهندس امیر مسعودی به صورت سی دی و دی وی دی، از این موسسه دریافت کنند.

همچنین با استفاده از روش های تست زنی به صورت واقعی واژه ی کنکور آسان است را تجربه کنند و در کنکور خود بسیار موفق تر از دیگر رقیبان خود عمل کنند. این مباحث آنقدر جذاب عنوان می شوند که دانش آموز خستگی درس خواندن به سبک گذشته را از یاد خواهد برد.

تدریس های پایه ی یازدهم امیر مسعودی
تدریس های پایه ی یازدهم امیر مسعودی

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی و محصولات پایه یازدهم با شماره های

۵۰۹۰ ۱۹۷۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت {پایه یازدهم} را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیجکنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

برای دریافت مقالات و محصولات تخصصی کنکور آسان است

مخصوص پایه های دهم ، یازدهم ، دوازدهم به سایت کنکورستان مراجعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.