تقویت پایه یازدهم با انتشارات گیلنا، کنکور آسان است

با توجه به اینکه اکثر دروس پایه یازدهم از منابع کنکور محسوب می شوند و دانش آموزی که قصد دارد با رتبه ای خوب سد کنکور را پشت سر بگذراند باید تقویت های لازم را برای دروس این پایه انجام دهد؛ بحث آموزش ها و منابع مطالعاتی برای پایه یازدهم اهمیت پیدا می کند و بهتر است از منابعی مانند انتشارات گیلنا مربوط با موسسه کنکور آسان است، استفاده کرد. دروس که در پایه یازدهم تدریس می شود همگی به عنوان پیش نیاز برای دروس پایه دوازدهم هستند، به همین علت اگر آموزش های این پایه به صورت قوی پیش نرود دانش آموز در پایه دوازدهم نیز دچار مشکلات یادگیری خواهد شد. و در این صورت برای آمادگی کنکور باید بسیار بیشتر تلاش کرد و مشکلاتی در حین مطالعه دروس در این وقت کم پیش خواهد آمد.

انتشارات گیلنا و مزیت های این منابع

انتشارات گیلنا ، تهیه شده توسط موسسه کنکور آسان است. از جمله مواردی است که توانسته بسیاری از دانش آموزان پایه یازدهم و سایر پایه های تحصیلی را راضی نگه دارد و پیشرفت زیادی را برای استفاده کنندگان از این منابع به صورت دی وی دی و کتاب به دست آورد. این پیشرفت به دلایل زیر بوده است.
– به کار گیری اساتید برتر کشور و افراد خبره در آموزش و انتشارات گیلنا برای دروس مختلف
– راهکارهای ساده و جذاب برای یادگیری دروس مختلف برای پایه یازدهم
– روش های تست زنی و نکات تستی موجود در دروس پایه یازدهم در انتشارات گیلنا
– مشاوران ماهر موسسه کنکور آسان است، در زمینه برنامه ریزی درسی و ترتیب قرار گیری مطالب در منابع پایه یازدهم
– و…
تمامی این مزایا و تجربه دانش آموزانی که در سالهای قبل از انتشارات گیلنا و مشاوره گروه کنکور آسان است، برای تقویت پایه یازدهم استفاده کرده اند، راهنمای خوبی برای انتخابی صحیح می باشد. تا شما بتوانید با پیشرفتی شگفت در دروس پایه یازدهم روبرو شوید و نگران یادگیری دروس در پایه دوازدهم نباشید.

 گیلنا
گیلنا

دبیران انتشارات گیلنا یا موسسه گیلنا

دبیران مطرح و سرشناسی با موسسه گیلنا کار میکنند . اساتید مانند مهندس امیر مسعودی ، استاد حسین احمدی ، مهندس عارف ربیعیان ، دکتر مهدی شیخی ، دکتر امیر دانش زاده و … که هریک به تنهایی از برترین و زبده ترین مدرسین کنکور کشور هستند. همچنین تیم های مشاروه حرفه ای با این انتشارات همکاری دارند. مهندس حسین بنائی یکی از کارگروه های ویژه و تخصصی جهت مشاوره و برنامه ریزی را در اختیار دارد و تمام دانش آموزان پایه یازدهمی میتوانند بصورت ویژه و رایگان از این تیم مشاوره ، برنامه ریزی و مشاوره تحصیلی دریافت نمایند

 

انتشارات گیلنا

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان باید با شماره های

۹۰ ۵۰ ۱۹۷ – ۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ – ۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴ – ۰۲۱

تماس بگیرید

یا عبارت { برنامه ریزی گیلنا } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبار کنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال گیلنا } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.