جبران نیمسال اول

بسیاری از دانش آموزان در نیمسال اول به مقدار کافی درس نمیخوانند و در نتیجه در امتحانات نیمسال اول هم نتایج خوبی کسب نمیکنند. اما به محض مشاهده نمرات کارنامه خود به این فکر می افتند که اگر روزهای گذشته را به بطالت نمیگذراندن و با برنامه ریزی پیش میرفتند ،الان جایگاه بهتری داشتند و نمرات بهتری کسب میکردند. از این رو سعی در جبران نیمسال اول خواهند داشت و تجربه نشان داده این دست از دانش آموزان با انگیزه و اراده ی بالایی در این مسیر قدم میگذارند. بنابراین اگر این اراده و انگیزه در مسیر درستی استفاده شود ، قطعا نتیجه ای جز موفقیت نخواهد داشت.

از کدام پایه تحصیلی باید بطور جدی برنامه ریزی کنیم

به طور کلی از سه پایه تحصیلی { پایه دهم ، پایه یازدهم ، پایه دوازدهم } در کنکور تست طرح میشود و اگر در هریک از این سه پایه تحصیلی بصورت جدی برنامه ریزی درسی نداشته باشید و تست زنی نکنید ، مجبورید اینکار را در پایه بعدی انجام دهید و این کار بسیار دشوار و زمانگیر است. برای مثال شما سال دهم را جدی نگرفته باشید و تست زنی هم انجام نداده باشید.قصد این را نیز داشته باشید که در پایه یازدهم بصورت جدی به این مسئله بپردازید. کمی که با خودتان فکر کنید میبینید که کار ساده ای نیست. چرا که هر پایه تحصیلی به اندازه کافی سخت و زمانگیر است که به این سادگی ها اجازه تست زنی و مطالعه مطالب سالهای قبل را به شما بدهد. حال اینکه بسیاری از دانش آموزان سال دوازدهم تازه به فکر کنکور خواندن و تست زنی می افتند و باید در یکسال ، سه سال تحصیلی را مطالعه کنند.

موفقیت در کنکور
موفقیت در کنکور

اگر تا اینجا خوب کار نکرده باشم فرصت جبران دارم

به هر حال کنکور سراسری هم مانند رقابت های دیگر هم برنده دارد هم بازنده. بارها شده تیم هایی که تا دقیقه ۹۰بازی از حریف خود حتی با اختلاف بیش از یک گل جلو بوده اند اما در پایان بازی را به تیمی که تلاش بیشتری داشته و هدفمند تلاش کرده باخته است. در کنکور هم همین اتفاق می افتد. سالهاست میبینیم هرساله تعدادی از دانش آموزان یک تصمیم جدی باخود میگیرند و با اراده راسخ خود از غول کنکور عبور میکنند و باعث موفقیت خود میشوند. البته که شانس دانش آموزانی که زودتر شروع کرده اند برای موفقیت بیشتر است . اما این یک قانون نانوشته در کنکور است که دانش آموزانی که تا اخرین لحظه هدفمند و قدرتمند تلاش میکنند موفقترن. اما بوده اند بسیاری از دانش آموزان که دیر شروع کرده اند اما در نهایت با داشتن یک برنامه ریزی راهبردی و منابع مطالعاتی مناسب و تلاشو پشتکار زیاد رقبای خود را کنار زده و به رتبه های برتر کنکور رسیده اند.

در زمان باقیماند برای جبران نیمسال اول چکار باید بکنم

موسسه آموزشی کنکور آسان است هر ساله بسیاری از رتبه های برتر را به جامعه کنکوری کشور معرفی میکند و یکی از افتخارات و مزیت های بزرگ کنکور آسان است این است که دانش آموزان زیادی را داشته که دیر تصمیم به رتبه برتر شدن گرفته اند ،اما با در اختیار قرار دادن برنامه ریزی ها و منابع مطالعاتی برتر آنها را اهداف خود برساند. کافیست تا شما اراده کنید و تصمیم بگیرید از این پس با برنامه ریزی و تلاش مناسبی به مسیر ادامه دهید تا هم جبران نیمسال اول را کرده باشید و هم در کنکور نتایج درخشانی بگیرید.

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی کنکور۹۹ با شماره های

۹۰ ۵۰ ۱۹۷ – ۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ – ۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴ – ۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { جبران نیمسال اول } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبار کنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.