خرید بهترین دی وی دی آموزشی

خرید بهترین دی وی دی آموزشی – دی وی دی آموزشی برای دروس مختلفی که توسط اساتید کنکور تدریس می شوند تأثیر زیادی در رتبه ی دانش آموزان کنکوری دارند تا بتوانند به واسطه ی آن ها مشکلات درسی خود را رفع کرده و تست های کنکور را بهتر و سریع تر جواب دهند. امروزه کلاس های حضوری کمتر مورد استقبال دانش آموزان قرار می گیرد.

همچنین در اکثر مواقع دانش آموزان شهرهای دیگر به کلاس درس این اساتید دسترسی ندارند. به همین علت اساتیدی که روش تدریس خاصی دارند، سعی می کنند دی وی دی آموزشی از کلاس های درس خود تولید و به دانش آموزان عرضه کنند تا در هر زمانی که وقت داشتند از آن ها بهره ببرند.

در زمینه ی کنکور نیز این دی وی دی های آموزشی بیشتر از دیگر مواقع مورد توجه قرار می گیرند اما انتخاب یک دی وی دی آموزشی که بتواند در رقابت موجود در کنکور دانش آموز را به جلو بکشاند کار راحتی نیست.

 

دی وی دی آموزشی اساتید موسسه کنکور آسان است

کمتر کسی است که کنکوری باشد یا یک دانش آموز کنکوری در خانه داشته باشد و از موسسه کنکور آسان است اطلاعاتی هر چند اندک نداشته باشد. دلیل موفقیت و محبوبیت این موسسه، به کار گرفتن اساتید برتر و خبره برای دروس مختلف است که سبب شده تا کسانی که از دی وی دی آموزشی این اساتید استفاده می کنند بتوانند با فاصله ای زیاد از رقیبان خود به راحتی در کنکور درصد های بالایی را کسب کنند و از رتبه ی خوبی برخوردار شوند.

اساتیدی مانند مهندس امیر مسعودی، مهندس عارف ربیعیان، دکتر احمد شیخی، دکتر حسین احمدی و دیگر اساتید کشوری که دارای روش های تدریس عالی به خصوص در زمینه ی تست زنی کنکور هستند دی وی دی آموزشی برای دروس اختصاصی و عمومی مانند فیزیک، شیمی، زیست شناسی، دینی، عربی، ریاضی و … را برای شما فراهم کرده اند و با روش های تست زنی که ارائه می دهند به افزایش کارایی شما در کنکور کمک شایانی می کنند.

خرید بهترین دی وی دی آموزشی
خرید بهترین دی وی دی آموزشی

این اساتید می توانند به خوبی تله های تست کنکور را برای شما باز کنند و بدین صورت روش های حل صحیح و دقیق و در عین حال سریع را به شما بیاموزند. از این رو دی وی دی آموزشی این اساتید به شما کمک زیادی خواهد کرد که علاوه بر خود درسی که دی وی دی آن را تهیه می کنید، دیگر دروس را هم با تفکری بهتر و تحلیلی تر جواب دهید و روش صحیح در تست زنی کنکور را به خوبی فراگیرید

جهت دریافت محصولات انتشارات گیلنا و  مشاوره و برنامه ریزی تخصصی کنکور آسان است با شماره های

۵۰۹۰ ۱۹۷۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { دی وی دی آموزشی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیجکنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

برای دریافت مقالات و محصولات تخصصی کنکور آسان است

مخصوص پایه های دهم ، یازدهم ، دوازدهم به سایت کنکورستان مراجعه کنید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.