خرید محصولات انتشارات گیلنا برای همه دانش آموزان امکان پذیر است

خرید محصولات انتشارات گیلنا-مدرسین انتشارات گیلنا مهندس امیر مسعودی ، استاد حسین احمدی ، مهندس عارف ربیعیان ، دکتر عرفان پازوکی و …  هستند

تدریس ها به صورت جداگانه برای هر درس و حتی هر مبحث قابل سفارش و خرید است

برای مثال دانش آموزی که قصد خرید محصولات انتشارات گیلنا را دارد میتواند فقط درس فیزیک یا عربی یا هر درس  دیگری را تهیه نماید.

نکته جالب این است که در هر درس نیز میتوانید فقط مبحث مورد نظر خود را تهیه نمایید. مثلا میتوانید یکی از مباجث فیزیک سال یازدهم مانند الکتریسیته ساکن را تهیه نمایید. یا در درس عربی بخش ترجمه و تعریب را جداگانه تهیه کنید.

محصولات انتشارات گیلنا

محصولات انتشارات گیلنا

دانش آموزانی که خرید محصولات انتشارات گیلنا را انجام میدهند تا روز کنکورشان ازمشاوره و برنامه ریزی رایگان برخوردار میشوند و هر لحظه که سوالی برایشان بوجود می آید میتوانند با یک تماس ساده سوال خود را از مشاورین و کارشناسان زبده موسسه کنکور آسان است بپرسند و مشکل خود را مرتفع کنند. بیش از ۸۰درصد محصولات انشارات گیلنا دارای جزوه و کتاب هستند که بصورت رایگان در اختیار دانش آموزان قرار میگیرد.

موسسه کنکور آسان است { انتشارات گیلنا } در سالهای گذشته بیشترین رتبه برتر را تقدیم به جامعه کنکور کرده است و دانش آموزان با خیال راحت محصولات را تهیه میکنند و با برنامه ریزی ای که در اختیارشان قرار میگیرد مسیر موفقیت را طی میکنند.

جهت خرید محصولات انتشارات گیلنا و دریافت لیست قیمت محصولات با شماره های

۹۰ ۵۰ ۱۹۷ – ۰۹۱۲

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴ – ۰۲۱

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ – ۰۲۱

تماس بگیرید و یا عبارت { لیست قیمت گیلنا } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیجکنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

برای دریافت مقالات و محصولات تخصصی کنکور آسان است

مخصوص پایه های دهم ، یازدهم ، دوازدهم به سایت کنکورستان مراجعه کنید

 گیلنا

گیلنا

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.