دوازدهم ریاضی انتخاب باهوش ها …

قطعا دانش آموزانی که در پایه دوازدهم ریاضی ادامه تحصیل می دهند افرادی هستند که یکی از بهترین رشته های دانشگاهی یعنی { برق ، نفت ،معماری ، عمران سایر رشته های مهندسی } را به عنوان رشته هدف خود انتخاب کرده اند.حال اینکه رقابت بخصوص در دوازدهم ریاضی برای این رشته ها شدیدتر است بماند. سالهاست که رشته های ذکر شده جزو تاپ ترین و پرطرفدارترین رشته های انتخاب شده توسط دانش آموزان است. و دانش آموزان برای رسیدن به رشته و دانشگاه دلخواهشان سختی های زیادی را تحمل میکنند. البته در پایه دوازدهم ریاضی این فشار ها بیشتر از سایر پایه ها خواهد شد.

برای موفقیت در سال آخر | پایه دوازدهم | باید چکار کنم؟

بدلیل شدید بودن رقابت در سال آخر بر سر رشته های برتر رشته ریاضی، دانش آموزان از ابزارهای مختلفی استفاده میکنند. بسیاری از آنها صرفا از کتاب های درسی استفاده میکنند. بعضی به کلاس های کنکور میروند ، بعضی از آنها از کتاب های کمک آموزشی انتشارات مختلف نظیر گاج ، مبتکران ، خیلی سبز و… استفاده میکنند و بسیاری از آنها از دی وی دی های آموزشی موسسه کنکور آسان است بهره میبرند . از هر کدام از این روش ها که استفاده میکنید باید بهترین خود باشید . البته توصیه من استفاده ای دی وی دی های آموزشی کنکور آسان است دوازدهم برای شما عزیزان است که در سالهای گذشته اثبات شده ، بهترین و موفق ترین منابع آموزشی هستند و بسیاری از دانش آموزان توانسته اند به کمک این دی وی دی ها به رشته ها و دانشگاه دلخواه خود برسند .

منابع آموزشی برای دوازدهم ریاضی

موسسه کنکور آسان است طی سالهای گذشته بیشترین رتبه برتر و قبولی را در بین موسسات مختلف داشته است.به همین دلیل انتخاب بسیاری از دانش آموزان پایه دوازدهمی نیز منابع آموزشی کنکور آسان است دوازدهم است.تدریس هایی که توسط برترین اساتید ایران نظیر مهندس امیر مسعودی ، استاد حسین احمدی ، مهندس عارف ربیعیان ، دکتر و… که از بهترین و معروف ترین معلم های ایران هستند انجام شده است.این تدریس ها به سبک تکنیکی و رمزگردانی میباشد. این سبک از تدریس باعث میشود تا ماندگاری مطالب در ذهن شما بیشتر باشد و راه های کوتاه تری را برای رسید به جواب بیاموزید.به هر حال دوازدهم ریاضی سرنوشت سازترین مقطع تحصیلی هر دانش آموز است و باید آن را جدی بگیرید.

شما دانش آموزان عزیز میتوانید برای پایه دوازدهم ریاضی مشاوره و برنامه ریزی رایگان دریافت نمایید و یا از قیمت دی وی دی های پایه دوازدهم کنکور آسان است اطلاع پیدا کنید

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان دوازدهم و دریافت قیمت محصولات با شماره های

۰۳ ۵۷ ۱۹۶ – ۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ – ۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴ – ۰۲۱

تماس بگیرید یا کلمه { دوازدهم ریاضی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳ پیامک کنید

در کانال و پیج تخصصی پایه دوازدهم نیز عضو باشید و از جزوات رایگان ، تدریسها ، مشاوره بصورت رایگان بهره مند شوید.

جهت عضویت و دریافت لینک کانال و پیج پایه دوازدهم کلمه { کانال دوازدهم } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳ پیامک کنید

کلاس دوازدهم ریاضی
کلاس دوازدهم ریاضی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.