روش مرور در پایه یازدهم

روش مرور در پایه یازدهم – برای اینکه بتوانید در کنکور موفق شوید باید از همان سال های اول مقطع متوسطه شروع به برنامه ریزی کنید و بر روی دروسی که منابع کنکور در هر پایه هستند تا می توانید کار کنید. مرور در پایه یازدهم یکی از مسائل مهم است تا بتوانید خود را بیشتر برای ورود به پایه دوازدهم که آخرین فرصت شما برای درس خواندن است آماده کنید.

 

مرور در پایه یازدهم از چه دروسی باید شروع شود؟

روش مرور در پایه یازدهم – در پایه یازدهم باید تمامی دروسی که در پایه دهم و یازدهم منابع کنکور هستند، به طور کامل مرور شوند. هر کسی با برنامه ای خاص می تواند درس خواندن خود را شروع کند. برخی از افراد دوست دارند ابتدا از دروس مشکل شروع کنند و برخی نیز ترجیح می دهند به صورت ترکیبی یک درس ساده و یک درس مشکل را با هم مرور کنند.

می توانید روزهای اول روش های مختلفی را آزمایش کنید تا بتوانید بهتر و مفید تر شروع کنید و برنامه ریزی خود را برای مرور دروس به گونه ای انجام دهید که بهترین بهره وری را داشته باشید. همچنین مرور پایه یازدهم به صورت دوره ای می تواند در یادگیری بسیار مؤثر واقع شود.

روش مرور در پایه یازدهم
روش مرور در پایه یازدهم

می توان از تابستان پایه ی دهم شروع کرد و دروس این پایه را تقویت نمود سپس در پایه ی یازدهم بیشتر روی دروس همین پایه کار کرد. قطعاً تست زنی نیز یکی از برنامه های شما خواهد بود تا بتوانید در این زمینه نیز پیشرفت کنید. اگر می خواهید یک برنامه ی جدا از مدرسه برای کنکور خود داشته باشید می توانید از موسسه های کنکور کمک بگیرید.

 

موسسه کنکور آسان است راهی مطمئن به سوی دانشگاه

دانش آموزان تجربه ی چندانی از نحوه مرور دروس برای کنکور ندارند و بهتر است در این زمینه با افرادی مشورت کنند که بتوانند به آنها در این مورد کمک کنند. موسسه های کنکور برای همین منظور تأسیس می شوند. یکی از موسسه های به نام کنکور که توانسته تعداد زیادی از دانش آموزان را در سالهای گذشته به خوبی به سمت رشته های خوب دانشگاه هدایت کند، موسسه کنکور آسان است می باشد.

روش مرور در پایه یازدهم
روش مرور در پایه یازدهم

این موسسه به کمک مشاوران خود راهی مطمئن جلوی پای شما می گذارد و برای مرور دروس راه هایی مناسب شما برایتان مشخص می کند. موسسه کنکور آسان است بهترین انتخاب برای چگونگی مرور پایه یازدهم و تقویت دروس این پایه و پایه های قبل است. همچنین اساتید برجسته ی کشوری مانند استاد حسین احمدی و مهندس امیر مسعودی با دی وی دی های آموزشی خود می توانند در مرور هر چه بهتر پایه یازدهم به شما کمک شایانی بکنند.

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی  و محصولات آموزشی با شماره های

۵۰۹۰ ۱۹۷۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { مشاوره،برنامه ریزی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیجکنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

برای دریافت مقالات و محصولات تخصصی کنکور آسان است

مخصوص پایه های دهم ، یازدهم ، دوازدهم به سایت کنکورستان مراجعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.