ریاضی و فیزیک امیر مسعودی

ریاضی و فیزیک امیر مسعودی – امیر مسعودی در سال های اخیر با شیوه های جالب تدریس و کمک به فراگیری تست زنی سریع و نکته ای به پیشرفت دانش آموزان کنکوری کمک شایانی کرده است و انقلابی در یادگیری آن ها داشته است. از این رو کمتر کسی است که در حال و هوای کنکور بوده باشد و شناخت از ایشان نداشته باشد.

با توجه به این که یادگیری ریاضی و فیزیک نسبت به دیگر دروس کمی مشکل تر است و مهم تر این که تست زنی این دروس نیز به علت وقت گیر بودن به روش های معمول وقت زیادی از فرد بر روی جلسه ی کنکور می گیرد، استفاده از روش های مهندس امیر مسعودی می تواند بسیار موثر واقع شود و به گونه ای متفاوت سبب پیشرفت بسیار چشم گیر دانش آموزان شود.

 

مهندس امیر مسعودی بهترین مدرس ریاضی و فیزیک کنکور

همانطور که گفته شد، ریاضی و فیزیک و دروس تحلیلی وابسته به آن ها می تواند نسبت به دیگر دروس متفاوت باشد. از این رو تدریس آن ها نیز باید به گونه ای متفاوت صورت گیرد. حتی اکثر دانش آموزانی که مفاهیم این دروس را به خوبی فرا می گرفتند، باز هم درصدهای آن ها معمولاً در این دروس زیر ۵۰ درصد بود و تعداد بسیار اندکی می توانستند از این مرز عبور کنند؛

اما با تدریس های مهندس امیر مسعودی، مدرس خبره در زمینه ی دروس تحلیلی کنکور، وضعیت کاملاً متفاوت شد و کسانی که از این روش های تست زنی استفاده کرده بودند به راحتی توانستند در زمانی کوتاه تعداد زیادی تست را به صورت صحیح و کامل پاسخ گویند.

این مدرس برتر ریاضی و فیزیک کنکور تمامی تله های تست های این دروس را هم به خوبی تحلیل کرده و به دانش آموزان فراگیری تحلیل و حل این دروس را یاد می دهد. از این رو استفاده از تدریس های مهندس امیر مسعودی نه تنها سبب می شود تا شما دروس ریاضی و فیزیک در مقاطع مختلف متوسطه را فراگیرید و به خوبی تست های آن ها را در کنکور جواب دهید، بلکه یادگیری مفهومی و توانایی تفکر صحیح برای این دروس نیز به مرور توسط این دانش آموزان افزایش می یابد و در دیگر دروس نیز این مدل تحلیل به آن ها کمک شایانی می کند.

مهندس امیر مسعودی در برنامه ی اوج یادگیری شبکه دو سیما نیز اقدام به حل تست های کنکوری به صورت تحلیلی و سریع می کند تا دانش آموزان بتوانند از روش های تدریس ایشان که بسیار جالب و ساده هستند، بهره ببرند.

ریاضی و فیزیک امیر مسعودی
ریاضی و فیزیک امیر مسعودی

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی به علاوه تهیه محصولات کنکور آسان است با شماره های

۵۰۹۰ ۱۹۷۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { ریاضی و فیزیک امیر مسعودی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیجکنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

برای دریافت مقالات و محصولات تخصصی کنکور آسان است

مخصوص پایه های دهم ، یازدهم ، دوازدهم به سایت کنکورستان مراجعه کنید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.