زبان فارسی

زبان فارسی

زبان فارسی یکی از دروس مهم و تاثیر گذار در دبیرستان برای دانش آموزان و همچنین بسیار مهم در کنکور سراسری است و ضریب این درس از بقیه دروس عمومی در کنکور سراسری بالاتر است.

موسسه کنکور آسان با بیشترین سابقه در میان موسسات کنکوری و همچنین با دارا بودن برترین اساتید کشور یکی از حرفه ای ترین تدریس ها را برای دانش آموزان تولید کرده است . انتشارات گیلنا در تمام مباحث درس زبان فارسی در تمام پایه ها و همچنین کنکور دی وی دی آموزشی تولید کرده است .

یکی از خصوصیات دی وی دی های آموزشی این است که علاوه بر تدریس مباحث و فهماندن تمام مفاهیم درس ها ، به صورت کاملا حرفه تست زنی را در آن مباحث آموزش می دهد که دانش آموزان و داوطلبان می توانند به راحتی با استفاده از این منابع به راحتی این درس را در کم ترین زمان درصد بالایی بزنند.

زبان فارسی کنکور

علاوه بر توصیه بالا داوطلبان کنکوری سعی کنید تست‌های کنکور سراسری رو چندین بار بزنید. بعد از تست‌های سراسری هم سراغ تست‌های تألیفی و آزمایشی برید. هنگام خوندن درسنامه حتماً سعی کنید که نکته نویسی کنید و هر جا که مشکلی داشتید سریع یادداشت کنید.

همچنین هنگام حل یک تست پاسخش رو با دقت بررسی کنید و تمام جزئیات رو مورد توجه قرار بدید، مخصوصاً تست های کنکور.

همچنین به حفظیات و مفاهیم و نکاتی که در این مورد در کتاب فارسی اومده و خیلی مهمه توجه ویژه‌ای کنید.

زبان فارسی
زبان فارسی

 

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی

تمام دروس پایه های دهم ، یازدهم ، دوازدهم و کنکوری های نظام قدیم  با شماره های

۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ 

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { مشاوره تحصیلی یا برنامه ریزی کنکور} را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیجکنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

برای دریافت مقالات و محصولات تخصصی کنکور آسان است

مخصوص پایه های دهم ، یازدهم ، دوازدهم به سایت کنکورستان مراجعه کنید 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.