زیست دکتر مهدی شیخی

زیست دکتر مهدی شیخی – ۵دکتر مهدی شیخی از چهره های برجسته پزشکی و جز دانش آموزان ممتاز این رشته بود. ایشان دارای سوابق تحصیلی درخشانی بودن و همین استعداد بالای ایشان در تحصیل و علم سبب شد، که به عنوان استاد زیست شناسی در موسسه کنکور آسان است، مشغول به تدریس شوند. این استاد ارشمند، خود دارای رتبه دو رقمی در کنکور بوده و می تواند در زمینه آموزش، هر آنچه را که باعث کسب نمره بیشتر دز این درس می شود را به دانش آموزان یاد دهد.

نحوه تدریس درس زیست دکتر مهدی شیخی

در موسسه کنکور آسان است، بر خلاف سایر موسسات از سیستم دو و یا سه استادی برای یادگیری بهتر و تسلط دانش آموزان استفاده می شود. این انتخاب توسط مشاوران مجرب موسسه کنکور آسان است، با توجه به سطح علمی دانش آموز و سایر ملاک هایی که مشاوران را ترغیب کند، که از چه استادی می توان برای پیشرفت دانش آموز کمک گرفت؟ دکتر مهدی شیخی داراری تکنیکی ترین نحوه تدریس زیست شناسی در میان تمام اساتید زیست شناسی ایران بوده و برای دانش آموزانی که درس زیست شناسی را فرا گرفته اند و اکنون برای یادگیری بهتر می خواهند از تکینیک های تدریس ایشان استفاده نمایند، مناسب است.

دکتر مهدی شیخی به عنوان استاد برتر زیست شناسی موسسه کنکور آسان است، علاوه بر آموزش زیست شناسی در مقاطع دهم، یازدهم ، دوازدهم و تمامی مقاطع نظام قدیم، به تدریس فقط اکتفا نکرده، بلکه روش های تست زدن هر مقطع را نیز به دانش آموزان یاد می دهد. تدریس های جدید در رابطه با زیست دهم ،زیست یازدهم و زیزست دوازدهم ایشان، از بهترین تدریس های کشور و موسسه کنکور آسان است، که دانش آموزان با کمک گرفتن از آن می توانند، در مدت زمان مناسبی به فراگیری ، مرور و تست زنی مطالب خوانده شده زیست شناسیی بپردازند. تدریس های تکنیکی زیست دکتر مهدی شیخی برای چندین سال متوالی است، که باعث قبولی بسیاری از دانش آموزان در رشته های پزشکی و پیراپزشکی شده است. لذا اگر شما نیز در جست و جوی استادی قدرتمند در تدریس زیست شناسی هستید، دکتر مهدی شیخی می تواند یکی از بهترین گزینه ها باشد.

جهت تهیه مجموعه دی و ی دی های زیست دکتر مهدی شیخی با شماره های

۹۰ ۵۰ ۱۹۷ – ۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ – ۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴ – ۰۲۱

تماس بگیرید یا کلمه { زیست شیخی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

———

جهت عضویت در کانال تلگرام دکتر مهدی شیخی و کنکور آسان است و استفاده از جزوه ها و تدریسهای رایگان و دانلود برنامه تلویزیونی اوج یادگیری کلمه { کانال } را به شماره

۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰

پیامک کنید

دکتر مهدی شیخی . مهندس حسین بنائی دکتر مهدی شیخی . مهندس حسین بنائی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.