تدریس و منابع مطالعه زیست شناسی دکتر مهدی شیخی

برای رشته تجربی یکی از دروس بسیار مهم زیست شناسی است. این درس در تمامی مقاطع دهم، یازدهم و دوازدهم جز منابع کنکور است. دانش آموزان که برای این درس تست زده اند می دانند که نکته های کنکوری بسیاری در این درس وجود دارد که باعث می شود، دانش آموزان فکر کنند به خوبی تست زده اند اما بعد از اعلام نتایج متوجه شوند که درصدشان بسیار پایین تر از چیزی است که فکر می کردند. به همین علت است که منابع مطالعاتی درس زیست شناسی بسیار مهم است. با توجه به اینکه ضریب زیست شناسی برای رشته ی تجربی، به خصوص زیر گروه پزشکی بسیار مهم و بالا است، باید تقویت های لازم در این مورد هر چه زودتر صورت گیرد. اما چگونه می توان به بهترین نحو زیست شناسی خود را تقویت کرد؟

روش صحیح مطالعه زیست
روش صحیح مطالعه زیست

دکتر مهدی شیخی بهترین مدرس درس زیست شناسی

اگر می خواهید به بهترین نحو در کنکور تست بزنید و درصد بالایی در این درس داشته باشید، باید از تجربه افراد موفق در این زمینه استفاده کنید. تعداد زیادی از دانش آموزان توانستند با استفاده از کتابها و دی وی دی های تدریس دکتر مهدی شیخی در سالهای گذشته، درصد های بالایی را از درس زیست شناسی کسب کنند. دکتر مهدی شیخی یکی از بهترین اساتید در زمینه درس زیست شناسی است، که با ارائه دقیق نکات تستی در زیست شناسی می تواند مفاهیم این درس را به خوبی به دانش آموزان منتقل کند.

زیست شناسی دکتر مهدی شیخی
زیست شناسی دکتر مهدی شیخی

تدریس زیست شناسی دکتر مهدی شیخی

دکتر مهدی شیخی برنامه ریزی دقیقی را برای مطالعه درس زیست شناسی، برای پایه های مختلف به دانش آموزان متقاضی ارائه می دهد. تدریس های استاد دکتر مهدی شیخی در قالب دی وی دی و کتابهای منتشر شده در انتشارات گیلنا می تواند، بهترین منبع مطالعاتی درس زیست شناسی باشد. این آموزش ها راههای ساده ای را برای به خاطر سپردن مطالب درس زیست شناسی که ممکن است برای شما سخت باشد، مانند مطالب مربوط به ژنتیک و … یاد می دهد. با استفاده از منابع تالیفی توسط دکتر مهدی شیخی می توانید، پیشرفت قابل ملاحظه و محسوسی را در درس زیست شناسی و تست زنی این درس ببینید. دکتر مهدی شیخی عضو گروه دکتر حسین احمدی هستند و در موسسه کنکور آسان است خدمات خود را به دانش آموزان عرضه می کنند.

 

جهت تهیه مجموعه دی و ی دی های زیست شناسی دکتر مهدی شیخی با شماره های

۹۰ ۵۰ ۱۹۷ – ۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ – ۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴ – ۰۲۱

تماس بگیرید یا کلمه { زیست شیخی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

———

جهت عضویت در کانال تلگرام دکتر مهدی شیخی و کنکور آسان است و استفاده از جزوه ها و تدریسهای رایگان و دانلود برنامه تلویزیونی اوج یادگیری کلمه { کانال } را به شماره

۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰

پیامک کنید

 

زیست شناسی دکتر مهدی شیخی
زیست شناسی دکتر مهدی شیخی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.