زیست شناسی عرفان پازوکی در کنکور آسان است

زیست شناسی عرفان پازوکی در کنکور آسان است – زیست شناسی یکی از دروس بسیار پر اهمیت برای رشته های تجربی می باشد و یکی از مشکلات دانش آموزان این رشته خواندن مفهومی این درس می باشد . همچنین دانش آموزان رشته تجربی در درس زیست شناسی رقابت بسیار شدیدی در کنکور دارند و حتی یک سوال این درس ممکن داوطلب ها چند صد نفر از داوطلبان جلو و یا عقب بیندازد .

موسسه کنکور آسان با سال ها تجربه آموزش موفق در تمامی دروس مخصوصا درس زیست شناسی این بار یک هدیه بسیار با ارزش برای دانش آموزان رشته تجربی دارد .

زیست شناسی عرفان پازوکی
زیست شناسی عرفان پازوکی

با عرفان پازوکی در زیست شناسی بهترین باشید

عرفان پازوکی یک از مدرسان بسیار موفق و برتر در کشور است که در کنکور سراسری تجربی رتبه ۹ را کسب کرده است و در حال  حاضر دانشجوی رشته پزشکی دانشگاه تهران است . او تجارب بسیار موفقی در مشاوره رتبه های برتر کنکور سراسری دارد .

عرفان پازوکی در موسسه کنکور آسان است جزو مدرسان برتر در درس زیست شناسی است . او تکنیک های جدید و بسیار حرفه ای در درس زیست شناسی ابداع کرده است  و با توجه به این که رتبه ۹ کنکور را کسب کرده و درس زیست شناسی درصد بسیار بالایی زده است تکنیک هایی که خود توانست این موفقیت را کسب کند به دانش آموزان می آموزد  .  این مدرس برتر   کنکور آسان است همچنین عضو بنیاد علمی نخبگان است .

 دانش آموزان رشته تجربی میتوانند با آموزش های عرفان پازوکی بسیار در درس زیست شناسی  قوی شده و همچنین در کنکور از داوطلبان دیگر جلو بزنند و درصد بالایی در زیست شناسی کسب کنند

تدریس های عرفان پازوکی برای پایه دهم ، پایه یازدهم ، پایه  دوازدهم و همچنین  در سطح های مفهومی و خط به خط تا پیشرفته  و تستی انجام شده است .

زییست شناسی عرفان پازوکی
زییست شناسی عرفان پازوکی

 

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان و قیمت محصولات کنکور آسان است با شماره های

۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰

۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳

۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰

تماس بگیرید

یا کلمه { زیست شناسی عرفان پازوکی  } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیجکنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

برای دریافت مقالات و محصولات تخصصی کنکور آسان است

مخصوص پایه های دهم ، یازدهم ، دوازدهم به سایت کنکورستان مراجعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.