طرح نخبگان پایه دهم یازدهم

طرح نخبگان پایه دهم یازدهم –  چند سالیه که موسسه کنکور آسان است با ثبت نام تعداد محدودی از دانش آموزان برتر در طرح نخبگان پایه دهم یازدهم ،بهترین شرایط را برای موفقیت دانش آموزان، هم در امتحانات نهایی و هم در آزمون سراسری فراهم میکند. در طرح نخبگان پایه دهم یازدهم شرایط خاص و تخصصی برای دانش آموزان ایجاد میشود و از بهترین مشاورین موسسه استفاده میشود ، همچنین برنامه ریزی های اختصصاصی برای دانش آموزان نوشته خواهد شد. یکی از بزرگترین مزایای طرح نخبگان پایه دهم یازدهم تستی کار کردن با دانش آموزان است.یعنی علاوه بر تدریس و آموزش کتاب های درسی و مطالعه بصورت تشریحی ، آموزش های شیوه تست زنی و راهکار های میانبر برای رسیدن سریعتر به پاسخ سوالات تستی را بصورت کامل آموزش میبینند و این عملکرد تا روز کنکور حفظ خواهد شد

میزان موفقیت دانش آموزان در طرح نخبگان پایه دهم یازدهم

همانطور که میدانید موسسه کنکور آسان است با مدیریت استاد حسین احمدی و تدریس های خاص ایشان و مهندس امیر مسعودی هر ساله بیشترین آمار قبولی را داشته است. باید گفت که بیشترین درصد قبولی و رتبه شدن این دانش آموزها مربوط به آنهایی است که در طرح نخبگان شرکت کرده اند و با برنامه ریزی ها و پشتیبانی های ویژه و تخصصی مشاورین موسسه کنکور آسان است پیش رفته اند.دلیل این درصد بالا از موفقیت و قبولی نیز مشخص است و به پشتیبانی های ویژه ، برنامه ریزی های تخصصی ، منابع آموزشی حرفه ای و… که تمام این موارد باعث افزایش ساعت مطالعه و کیفیت مطالعه دانش آموزان میشود ،برمیگردد .

هزینه طرح نخبگان پایه دهم یازدهم

دانش آموزانی که در طرح نخبگان پایه دهم یازدهم ثبت نام میشوند هیچگونه هزینه ای بابت مشاوره و برنامه ریزی پرداخت نخواهد کرد و طرح نخبگان برای آنها کاملا رایگان است. و فقط شرط معدل دارد که باید در این رابطه با مشاورین طرح صحبت نمایید.حتما با انتشارات گیلنا همراه باشید .

طرح نخبگان پایه دهم یازدهمطرح نخبگان پایه دهم یازدهم

جهت ثبت نام در طرح نخبگان پایه دهم یازدهم با شماره های

۰۳ ۵۷ ۱۹۶ – ۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ – ۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴ – ۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { طرح نخبگان } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳ پیامک کنید

در کانال و پیج دهم یازهم عضو باشید و از جزوات،تدریس ها،مشاوره ها و … بصورت رایگان بهره مند شوید

جهت عضویت و دریافت لینک کانال کلمه { کانال } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳ پیامک کنید

طرح نخبگان پایه دهم یازدهم
طرح نخبگان پایه دهم یازدهم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.