طرح هدف ویژه کنکور ۹۹ کنکور آسان است

طرح هدف ویژه کنکور ۹۹ برای دوره دوم دانش آموزان نظام جدید

طرح هدف ویژه کنکور ۹۹ کنکور آسان است – کنکور ۹۹ دومین دوره از کنکور دانش آموزان نظام جدید می باشد. به دلیل نا آشنایی دانش آموزان دوره قبل با کنکور، احتمال می رود تعداد این دانش آموزان بسیار زیاد باشد. از این رو استفاده از طرح هدف ویژه کنکور ۹۹، می تواند دانش آموزان را به سوی موفقیت سوق دهد. زیرا که این طرح دارای ویژگی های کارآمدی است که مخصوص دانش آموزان کنکور ۹۹ برنامه ریزی شده است.

تجزیه و تحلیل کنکور ۹۸، استفاده از روش های تست زنی جامع، جمع بندی های ویژه، برنامه ریزی برای رتبه های برتر، بهره گیری از آزمون های آنلاین، بودجه بندی های دقیق و… همه و همه در طرح هدف ویژه کنکور ۹۹ گنجانده شده است. در این طرح شما شاهد رویکردی نو به کنکور نظام جدید خواهید بود. زیرا که اساتید مجموعه کنکور آسان است با تجربه ای که از کنکور ۹۸ بدست آورده اند، نیاز ها و نقاط ضعف دانش آموزان را مورد تجزیه و تحلیل قرار داده و بهترین برنامه و طرح را برای آن ها تهیه کرده اند.

طرح هدف ویژه کنکور ۹۹ کنکور آسان است

طرح هدف ویژه کنکور 99 کنکور آسان است
طرح هدف ویژه کنکور ۹۹ کنکور آسان است

طرح هدف ویژه کنکور ۹۹، برای آن دسته از دانش آموزانی است، که از همان ابتدا برای موفقیت در کنکور تلاش کرده و همگام با مدرسه، خود را برای کنکور آماده کرده اند. این دانش آموزان همگام با اساتید مجموعه کنکور آسان است، روش های تست زنی را یاد گرفته اند و در سایه مشاوران زبده این مجموعه بر استرس کنکور و روش های مطالعه فائق آمده اند.

مسلما در کنار این چنین دانش آموزان موفقی، عده ای هستند که به دلایلی نتوانسته اند، در برنامه ریزی آمادگی برای کنکور موفق شوند. این دسته از دانش آموزان نباید روحیه خود را از دست داده و حدالامکان سعی نمایند که با کمک از مشاوران مجموعه کنکور آسان است، خود را برای شرکت در طرح هدف ویژه کنکور ۹۹، آماده سازند.

 

طرح هدف ویژه کنکور ۹۹ برای دانش آموزان مقطع دهم

شرکت کردن به صورت آزمایشی در کنکور ۹۹، برای دانش آموزان مقطع دهم بسیار مفید است. آشنایی با سوالات کنکور و قرار گیری در جو سالن امتحانات می تواند این افراد را برای چالش کنکور ۱۴۰۰ آماده سازد. طرح هدف ویژه کنکور ۹۹، در واقع برای این دانش آموزان نیز، برقرار است.

طرح هدف ویژه کنکور 99 کنکور آسان است
طرح هدف ویژه کنکور ۹۹ کنکور آسان است

زیرا که با هدف گذاری ویژه برای کنکور ۱۴۰۰ دانش آموزان انگیزه بیشتری برای درس خواندن و تمرین کردن می یابند. از این رو باید تا جای امکان، دانش آموزان مقطع دهم خود را نزدیک به کنکور حس کنند. شرکت در طرح های ویژه ی کنکوری، راهی برای دستیابی به این هدف است.

طرح هدف ویژه کنکور 99 کنکور آسان است
طرح هدف ویژه کنکور ۹۹ کنکور آسان است

 

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان

و قیمت محصولات کنکور آسان است با شماره های

۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰

۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳

۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰

تماس بگیرید

یا کلمه { کنکور۹۹} را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیجکنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

برای دریافت مقالات و محصولات تخصصی کنکور آسان است

مخصوص پایه های دهم ، یازدهم ، دوازدهم به سایت کنکورستان مراجعه کنید

 

 

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.