عارف ربیعیان در برنامه تلویزیونی اوج یادگیری

عارف ربیعیان در برنامه تلویزیونی اوج یادگیری

عارف ربیعیان یکی از بهترین و شناخته شده ترین اساتید در حوزه ی دروس شیمی دبیرستان است که به علت سبک تدریس نوآورانه ای که دارد و سبب می شود تا دانش آموزان این درس را با لذت بیشتری فراگیرند، در برنامه های تلویزیونی از آن ها دعوت شده است تا مانند برنامه ی کنکور آسان است که از شبکه ی ۳ پخش می شد، در حال حاضر برنامه ی اوج یادگیری نیز توسط این اساتید برتر کنکور از شبکه ی دو سیما پخش شود و دانش آموزان بتوانند به صورت رایگان از این خدمات بهره ببرند.

اساتید برتر مانند مهندس عارف ربیعیان در بخش های مختلف این برنامه برای دانش آموزان رشته های ریاضی و تجربی بهترین تدریس را از دروس مختلف از جمله درس شیمی ارائه می دهند. این دروس در کنکور جزو دروس مهم محسوب می شوند که منابع سؤالات کنکور شیمی می باشند و تمامی دانش آموزان به یادگیری مؤثر آن نیاز دارند تا بتوانند به راحتی بهترین درصد را در این بخش کسب کنند و موفقیت بیشتری در کنکور داشته باشند.

 

عارف ربیعیان مدرس شیمی در برنامه اوج یادگیری

عارف ربیعیان در برنامه تلویزیونی اوج یادگیری – برنامه تلویزیونی اوج یادگیری یک برنامه علمی است که در آن به تدریس دروس مختلف کنکور توسط اساتید برجسته ی کشوری می پردازند و برنامه ریزی و مشاوره نیز توسط این افراد ارائه می شود. هدف این برنامه ایجاد فضایی عادلانه برای تمامی قشرها است که بتوانند از این اساتید برتر بهره ببرند.

مهندس عارف ربیعیان در بخش تدریس شیمی دوره ی متوسطه فعالیت می کند که با توجه به نحوه ی تدریس عالی که دارد سبب شده تا دانش آموزان زیادی در سال های اخیر بتوانند خود را به مقدار زیادی در این درس پیشرفت دهند. همچنین ایشان در تست زنی نیز روش های ساده و راحتی را ارائه می دهد تا دانش آموز بتواند بهتر و مؤثرتر در زمینه ی شیمی کنکور عمل کند.

عارف ربیعیان در برنامه تلویزیونی اوج یادگیری – مهندس عارف ربیعیان که در برنامه ی اوج یادگیری در شبکه ی دو سیما فعالیت می کند بیش از یک سال است که مهمان خانه های کنکوری هاست و توانسته روش تفکر و تحلیل صحیح را نیز به دانش آموزان بیاموزد تا در تله های سؤالات کنکور گیر نکنند و بتوانند به راحتی بیشترین استفاده را از زمان خود ببرند و مفاهیم دروس شیمی مقطع متوسطه را با تدریس این استاد برجسته به صورت اصولی و کامل فرا گیرند و در نهایت در زمینه ی تست زنی بسیار بهتر و مناسب تر عمل کنند.

عارف ربیعیان در برنامه تلویزیونی اوج یادگیری
عارف ربیعیان در برنامه تلویزیونی اوج یادگیری

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی و

تهیه دی و ی دی های آموزشی انتشارات گیلنا با شماره های

۵۰۹۰ ۱۹۷۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { مشاوره یا دی وی دی آموزشی} را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

 در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیجکنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

برای دریافت مقالات و محصولات تخصصی کنکور آسان است

مخصوص پایه های دهم ، یازدهم ، دوازدهم به سایت کنکورستان مراجعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.