چرا قیمت کنکور آسان است ، نسبت به سایر آموزشگاه ها بیشتر است؟

قیمت کنکور آسان است/در میان تمامی دانش آموزانی که با موسسه کنکور آسان است آشنایی دارند و یا حتی با مشاوران این موسسه در ارتباط هستند، تعداد معدودی به علت نداشتن توان مالی، یا لیست قیمت کنکور آسان است، از حمایت های این موسسه بی بهره می مانند. در واقع بسیاری از خدمات این مجموعه برای تمامی دانش آموزان رایگان بوده و آن ها می توانند با استفاده از محیط کاربری اختصاصی خود، به تعیین سطح علمی خود پرداخته و از برخی کلیپ های آموزشی آن به طور رایگاه بهره گیرند.

قیمت کنکور آُسان است
قیمت کنکور آسان است

احتمالا برای بسیاری از دانش آموزان و خانواده های آن ها این سوال پیش آمده باشد که چرا قیمت کنکور آسان است، از سایر موسسات بیشتر است؟ در جواب این سوال باید در ابتدا به هدفتان در زندگی و یا آینده فرزند خود بیندیشید و سپس با یک تحقیق و پرس و جو، متوجه خواهید شد که موسسه ای برتر است که علاوه بر آموزش دانش آموزان، راه ها و روش های نوین نیز به آن ها آموزش می دهد. در واقع مجموعه موسسه کنکور آسان است، آکادمی تخصصی برای دانش آموزانی است که می خواهند در رقابت پر تلاطم کنکور، رتبه های تک رقمی و دو رقمی کسب کنند.

از این رو این دانش آموزان نیاز به جزواتی دارند، که از هر لحاظ برای این اهداف طراحی شده باشند. همچنین اساتیدی که بتوانند در هر سطحی تدریس کنند و روش های تست زنی را مرحله به مرحله به دانش آموزان آموزش دهند، ارزش این موسسه را در برابر سایر موسسات کنکور نشان می دهد. با این تفاسیر می توان تا حدودی بیان کرد که به چه علت قیمت کنکور آسان است، بالا است.

قیمت کنکور آسان است
قیمت کنکور آسان است

قیمت کنکور آسان است، در مقابل خدماتی که ارائه می دهد

درکنار فیلم های آموزشی و روش های تست زنی، مجموعه کنکور آسان است خدمات دیگری را ارائه می کند که برای دانش آموزان لازم و ضروری است

دریافت بسته های رایگان به عنوان نمونه تدریس

جمع بندی های دروس

بسته های هدیه از جانب موسسه

آزمون تعیین سطح علمی

مشاوره های رایگان

دریافت برنامه ریزی های رایگان

استفاده از آزمون های آنلاین آن هم به صورت رایگان و…. از جمله خدمات رفاهی است که برای دانش آموزان در نظر گرفته شده است. بنابراین با نگاهی ژرف خواهیم دید که قیمت کنکور آسان است، نسبت به خدمات آن چندان زیاد نیست. بلکه این هزینه سرمایه ای برای آینده ای درخشان است.

 

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی  با شماره های

 ۵۰ ۹۰ ۱۹۷۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { مشاوره،برنامه ریزی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیجکنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

برای دریافت مقالات و محصولات تخصصی کنکور آسان است

مخصوص پایه های دهم ، یازدهم ، دوازدهم به سایت کنکورستان مراجعه کنید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.