قبولی در کنکور در گرو لذت تست زنی با تدریس های امیر مسعودی

لذت تست زنی با تدریس های امیر مسعودی-بسیاری از دانش آموزان، به خواندن دروس خود پرداخته و آن ها را بار ها تکرار می نمایند. اما متاسفانه به دلیل ضعف در روش های تست زنی و اشتباهات رایجشان در تست زدن، از این کار اجتناب می کنند. در نظر داشته باشید که لذت تست زنی با تدریس های امیر مسعودی راهی برای از میان بردن این مانع ذهنی بوده و دانش آموزان را برای ورود به مراحله زمان بندی و تست زنی وارد می کند.

 

لذت تست زنی با تدریس های امیر مسعودی، آن چنان زیاد است که با دیدن اولین فیلم آموزشی، دانش آموزان ترغیب به حضور هر چه بیشتر بر سر کلاس های درس غیر حضوری می شوند. این کار نه تنها دانش آموزان را وادار به تمرین بعد از یادگیری می کند، بلکه روش های میانبری که در کمترین زمان ممکن به جواب ختم می شوند را نیز، به دانش آموزان نشان می دهند.

 

لذت تست زنی با تدریس های امیر مسعودی، ترس دانش آموزان از حل دروس ریاضی و فیزیک از بین برده و به آن ها نشان می دهد که برای قبولی در کنکور، نیازی به راه حل های طولانی موجود در کتاب نیست. بلکه می توان با یک نگرش درست و استفاده از علم نوین، درصد های بالایی از این دروس در کنکور کسب کرد.

لذت تست زنی با تدریس های امیر مسعودی
لذت تست زنی با تدریس های امیر مسعودی

لذت تست زنی با تدریس های امیر مسعودی برای دانش آموزان مقطع دهم

مقطع دهم اولین مقطع دبیرستان برای نظام جدید بوده و دانش آموزان یکباره متحمل بار سنگینی از دروس مختلف می گردند. این دانش آموزان نه تنها باید بر راه های تشریحی تسلط داشته باشند، بلکه باید انواع راه های تست زنی را نیز دانسته و از آن ها بهره گیرند. این امر تنها در کنار لذت تست زنی با تدریس های امیر مسعودی، میسر است. زیرا کمک از دبیرانی مانند اساتید مجموعه کنکور آسان است، که با انرژی و امید دروس را شرح می دهند، می تواند دانش آموز را در مسیر موفقیت حفظ کرده و او را تا روز کنکور حمایت کند.

دانش آموزانی که با مجموعه کنکور آسان است به پیش می روند، اغلب دارای سرعت تست زنی بالا و تسلط بر مفاهیم اصلی دروس می باشند. این کار نیز به خاطر استفاده از لذت تست زنی با تدریس های امیر مسعودی و سایر اساتید این مجموعه می باشد، که دانش اموزان را از همان مقطع دهم برای تست زدن آماده کرده انند.

 

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی با شماره های

۰۳ ۵۷ ۱۹۶ – ۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ – ۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴ – ۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { مشاوره،برنامه ریزی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیجکنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

برای دریافت مقالات و محصولات تخصصی کنکور آسان است

مخصوص پایه های دهم ، یازدهم ، دوازدهم به سایت کنکورستان مراجعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.