لذت یادگیری با تدریس های مهندس امیر مسعودی

لذت یادگیری با تدریس های مهندس امیر مسعودی – مهندس امیر مسعودی یکی از اساتید برجسته در دروس تحلیلی مانند ریاضی و فیزیک است. شاید مشکل ترین دروس در دوره ی متوسطه ریاضی و فیزیک هستند. مشکل زمانی عدیده می شود که نوبت تست زدن در وقتی محدود می رسد و دانش آموز باید مساله ای را که در مدت حداقل ۱۰ دقیقه حل می کرد، در حدود یک دقیقه پاسخ دهد و به جواب تست برسد.

به همین علت بیشتر دانش آموزان دوست دارند به گونه ای متفاوت این دروس را فراگیرند. سالها درصد همچنین دروسی بین داوطلبان در مقایسه با دیگر دروس پایین تر بود ولی با شیوه های نوین تدریس توسط مهندس امیر مسعودی این تست ها به گونه ای متفاوت حل شدند.

 

لذت یادگیری با مهندس امیر مسعودی

شاید کمتر کسی فکر می کرد دروسی مانند ریاضی و فیزیک را بتوان با لذت مطالعه کرد حتی برای دانش آموزانی که با این دروس مشکل دارند؛ اما مهندس امیر مسعودی لذت یادگیری را با شیوه ای متفاوت تدریس این دروس به داوطلبان کنکور چشاند.

لذت یادگیری این دروسی زمانی کامل می شود که می توانند مباحثی را که آموخته اند به کار بگیرند و به راحتی از پس تست های مشکل و نکته دار کنکور در زمینه ی دروس فیزیک و ریاضی برآیند؛ اما چه مساله ای باعث می شود تا یادگیری این دروس آسان شود؟ هر تست کنکوری می تواند تأثیر زیادی در رتبه داشته باشد. با توجه به اینکه نکته هایی در تست های دروس مختلف وجود دارد می توان با رمز نگاری این نکته ها به راحتی گزینه ی صحیح را تشخیص داد.

لذت یادگیری با تدریس های مهندس امیر مسعودی
لذت یادگیری با تدریس های مهندس امیر مسعودی

تفاوت تدریس های مهندس امیر مسعودی

قطعاً زمانی که یک نفر به عنوان یک استاد برتر شناخته می شود تفاوت هایی با دیگران باید داشته باشد. اگر یک بار تدریس های ایشان را دیده باشید، می بینید که تفاوت آنقدر زیاد است که نیازی به توضیح دادن ندارد. مهندس امیر مسعودی شیوه های خلاقانه ای را برای این دروس به کار گرفته است تا دانش آموزان با تحلیل تست ها بتوانند راحت تر و دقیق تر به نتیجه برسند.

به عنوان مثال اکثر اوقات تست هایی که شاید مدت زیادی وقت داوطلب را می گیرد با روش مهندس امیر مسعودی در کمتر از یک دقیقه حل می شود و دقت کار نیز بسیار بالاست. همین امر باعث شده تا دانش آموزانی که از این روش ها استفاده می کنند بتوانند دروس خود را بالای ۸۰ درصد بزنند. تدریس های مهندس امیر مسعودی در تمامی رشته ها کاربرد دارد و ذهن دانش آموزان را باز و فعال می کند و همین امر باعث لذت یادگیری و افزایش انگیزه می شود.

لذت یادگیری با تدریس های مهندس امیر مسعودی
لذت یادگیری با تدریس های مهندس امیر مسعودی

 

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی مهندس امیر مسعودی و محصولات آموزشی  با شماره های

۵۰۹۰ ۱۹۷۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { تدریس امیر مسعودی} را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیجکنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

برای دریافت مقالات و محصولات تخصصی کنکور آسان است

مخصوص پایه های دهم ، یازدهم ، دوازدهم به سایت کنکورستان مراجعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.