مدرسین انتشارات گیلنا

مدرسین انتشارات گیلنا – انتشارات گیلنا یکی از برترین انتشارات در زمینه ی کنکور است که با حمایت موسسه کنکور آسان است توانسته دی وی دی و جزوات متعددی را در زمینه ی کنکور و تقویت دروس پایه های مختلف متوسطه برای دانش آموزان به ارمغان آورد.

مدرسین انتشارات گیلنا همگی از اساتیدی هستند که از بین اساتید مختلف در کشور گل چین شده اند تا بتوانند هر چه بیشتر دانش آموزان را برای کنکور آماده کنند. این اساتید با روش هایی نوین و سریع مطالب را قابل فهم تر می کنند و مطالعه و آموزش دروس مشکل را برای دانش آموزان دوست داشتنی می کنند.

انتشارات گیلنا توسط چه افرادی تهیه شده است؟

همان طور که گفته شد اساتیدی که در انتشارات گیلنا از آنها بهره برده شده است، افرادی نخبه و دارای هوش و خلاقیت بالایی هستند. این توانایی ها باعث شده تا دانش آموزان با شیوه های متفاوت برای یادگیری دروس در انتشارات گیلنا مواجه شوند.

دکتر حسین احمدی که سوابق عالی پژوهشی و آموزشی دارد مدرس در دروسی مانند دین و زندگی و عربی کنکور است که توانسته فراگیری و آموزش این دروس را به خوبی پیش ببرد.

مدرسین انتشارات گیلنا
مدرسین انتشارات گیلنا

مهندس امیر مسعودی نیز از اساتید خبره و بسیار خلاق است که نکات کنکوری را به نحوی آسان توضیح می دهد که به معنای واقعی کلمه، کنکور آسان است را در ذهن دانش آموز تداعی می کند. علاوه بر این نحوه ی تدریس جالب و دوست داشتنی خود انگیزه ی دانش آموزان را بسیار بالا می برد.

در تمامی دروس مانند زیست شناسی استاد مهدی شیخی، اساتید ربیعیان و مهرپور در زمینه ی تدریس شیمی، دکتر شهراد محجوبی در زمینه ی تدریس زبان و … نیز می توان اساتیدی خبره و دارای سابقه ی علمی بالا را مشاهده کرد.

مدرسین انتشارات گیلنا
مدرسین انتشارات گیلنا

انتشارات گیلنا برای چه افرادی مناسب است؟

انتشارات گیلنا در تمامی مقاطع متوسطه می تواند به دانش آموزان کمک کند. البته بیشتر افرادی که متقاضی استفاده از این منابع هستند، افرادی هستند که خود را برای کنکور آماده می کنند. به خصوص پایه ی دوازدهم ولی افرادی که می خواهند سریع تر و با آرامش بیشتری برای کنکور آماده شوند از روش های تست زنی این اساتید در انتشارات گیلنا بهره می برند و می توانند خود را در این میدان رقابت به مقدار زیادی جلو ببرند.

مدرسین انتشارات گیلنا افرادی هستند که خود کنکور های مقاطع مختلف را پشت سر گذاشته اند و می توانند دغدغه های یک داوطلب کنکوری را درک کنند. به همین خاطر برنامه ریزی و تدریس بسیار خوبی را برای این گروه فراهم می کنند.

مدرسین انتشارات گیلنا
مدرسین انتشارات گیلنا

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی اساتید برتر کشور ومحصولات این اساتید با شماره های

۵۰۹۰ ۱۹۷۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { برنامه ریزی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیجکنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

برای دریافت مقالات و محصولات تخصصی کنکور آسان است

مخصوص پایه های دهم ، یازدهم ، دوازدهم به سایت کنکورستان مراجعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.