مدرسین برتر انتشارات گیلنا

مدرسین برتر انتشارات گیلنا – انتشارات گیلنا یکی از بهترین انتشارات در زمینه ی جزوات و دی وی دی های کنکور و دروس مقطع متوسطه است که در سال های گذشته توانسته سابقه ای بسیار خوب از خود بر جای بگذارد. در کنکور مهم ترین عاملی که موفقیت را به دنبال دارد، علاوه بر زمان مطالعه، استفاده از منابع معتبر است.

همچنین مهم تر از این عوامل مدرسینی است که شما از تدریس آن ها برای فراگیری دروس بهره می برید. معمولاً منابع اصلی که در کنکور مورد استفاده قرار می گیرند دروس اصلی در مقطع دبیرستان هستند؛ اما به علت این که ممکن است نکات کنکوری مختلفی که در این منابع وجود دارند چندان توسط دانش آموزان شناخته شده نباشند، مدرسین خبره دروس کنکور می توانند در یادگیری و به کار گیری این نکات بسیار موثر عمل کنند.

 

بهترین مدرسین کنکور در انتشارات گیلنا

مدرسین برتر انتشارات گیلنا امروزه مؤسسات و انتشارات مختلفی در زمینه ی تدریس کنکور فعالیت می کنند؛ اما مسئله ای که بسیار مهم است، استفاده از افراد خبره و اساتید برتر کشوری در تدریس است که بتوانند به صورتی خاص عمل کنند و به پیشرفت دانش آموزان کمک بیشتری بکنند.

از این رو انتشارات گیلنا سعی کرده است تا در بین بهترین اساتید کشوری برای دروس مختلف، گروهی را انتخاب کند که علاوه بر تدریس بهتر این دروس بتوانند آن ها را به صورت مبتکرانه و نوین آموزش دهند و علاوه بر کمک به فراگیری بهتر این دروس، در پاسخگویی سریع تر دانش آموزان نیز موثر واقع شوند.

اساتیدی مانند دکتر حسین احمدی، مهندس امیر مسعودی، مهدی شیخی و … که همگی با نحوه ی تدریس جالب و نوآورانه ی خود توانسته اند در سال های اخیر توجه بسیاری از افراد را به سمت خود جذب کنند و به صورت کامل جمله ی کنکور آسان است را به دانش آموزان زیر مجموعه ی گروه خود اثبات کنند.

مدرسین برتر انتشارات گیلنا

به خصوص در دروس مشکل تر مانند فیزیک که تست زنی در زمانی بسیار بیشتر برای سؤالات تحلیلی صورت می گیرد این افراد به گونه ای خاص عمل کرده اند و انقلابی در زمینه ی رشد تحصیلی دانش آموزان و موفقیت آن ها در کنکور ایفا کردند.

مدرسین برتر انتشارات گیلنا در دروس عمومی و اختصاصی انواع جزوات و دی وی دی های آموزشی و تدریس توسط بهترین اساتید کشوری توسط انتشارات گیلنا برای دانش آموزان فراهم شده است که سبب شده تا دانش آموزان هم در زمینه ی زمان بندی و هم درک مفهومی مطالب تمامی دروس به بهترین نحو عمل کنند و موفقیتی چشم گیر را در کنکور به دست آورند.

 

جهت دریافت تدریس های بهترین اساتید کشور  با شماره های

۵۰۹۰ ۱۹۷۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { آموزش دروس} را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیجکنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

برای دریافت مقالات و محصولات تخصصی کنکور آسان است

مخصوص پایه های دهم ، یازدهم ، دوازدهم به سایت کنکورستان مراجعه کنید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.