مشاوره و برنامه ریزی انتشارات گیلنا

مشاوره و برنامه ریزی انتشارات گیلنا

انتشارات گیلنا، ارائه دهنده ی دی وی دی و جزوات آموزشی دروس مختلف است که برای مقطع متوسطه و افرادی است که قصد شرکت در آزمون کنکور سراسری را دارند مناسب است.

هر کسی می داند که برنامه ریزی و مشاوره در روند تحصیلی برای هر مقطعی به خصوص برای پشت کنکوری ها اهمیت ویژه ای دارد تا با برنامه ریزی بخش های مختلف زمانی خود بتوانند هم به دروس خود برسند و هم در هر زمانی به راحتی اقدام به مطالعه برای کنکور کنند؛ اما تجربه عامل اصلی در مشاوره و برنامه ریزی است که باید در نظر گرفته شود. انتشارات گیلنا با بیشترین جامعه ی آماری که در سابقه ی خود دارد توانسته افراد زیادی را به موفقیت برساند.

 

انتشارات گیلنا و بهترین برنامه ریزی اختصاصی

مشاوره و برنامه ریزی انتشارات گیلنا – بدون شک برای هر دانش آموزی باید یک برنامه ریزی اختصاصی داشت و مشاوره های لازم بسته به شرایط تحصیلی، قدرت یادگیری، زمان باقی مانده و … دانش آموز برای او انجام می گیرد. از این رو برای همه نمی توان یک نسخه پیچید؛ بر همین اساس انتشارات گیلنا با در نظر گرفتن تمام فاکتورهای مؤثر در پیشرفت یک دانش آموز و توانمندی هایی که دارد اقدام به برنامه ریزی تحصیلی و جز به جز برای او می کند.

به همین علت است که پیشرفت های قابل ملاحظه ای را در این افراد شاهد هستیم و روز به روز در زمینه ی تحصیلی بهتر عمل می کنند. این برنامه ریزی ها به گونه ای صورت می گیرد تا در مواردی که فرد زمان کافی ندارد بتواند به بهترین نحو از وقت مرده ی خود بهره ببرد و به نحوی برنامه ریزی کند که بتواند از حداقل زمان، حداکثر استفاده را ببرد.

مشاوره و برنامه ریزی انتشارات گیلنا – اگر به دنبال یک برنامه ریزی خوب و تخصصی هستید که از زمان خود بهترین بهره را ببرید و اولویت مطالعه ی خود را نیز در اختیار داشته باشید می توانید از انتشارات گیلنا بهره ببرید که بهترین خدمات را در این باره به صورت تخصصی ارائه می دهند.

مشاوران انتشارات گیلنا با سابقه طولانی در خصوص برنامه ریزی کنکور بهترین تجارب خویش را در اختیار شما قرار می دهند و بسته به شرایط شما برنامه ریزی دقیقی برای شما فراهم می کنند. البته باید دقت داشته باشید که پایبندی به این برنامه ریزی کاری است که باید شما انجام دهید و اگر طبق برنامه ریزی که انتشارات گیلنا به شما ارائه می کند عمل کنید می توانید پیشرفتی بسیار عالی در زمینه ی تحصیل خود مشاهده کنید.

مشاوره و برنامه ریزی انتشارات گیلنا
مشاوره و برنامه ریزی انتشارات گیلنا

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی تمام پایه های تحصیلی با شماره های

۵۰۹۰ ۱۹۷۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { برنامه ریزی تحصیلی} را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیجکنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

برای دریافت مقالات و محصولات تخصصی کنکور آسان است

مخصوص پایه های دهم ، یازدهم ، دوازدهم به سایت کنکورستان مراجعه کنید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.