منابع

منابع – درگیر منابع متعدد و پر حجم نشوید تعدد منابع جز دلسردی شما نتیجه ای ندارد! بهتر است خودتان را درگیر منابع متعدد و پر حجم نکنید. مطمئن باشید نه تنها شما، بلکه قوی‌ترین دانش آموزان کنکوری هم نمی‌رسند تمام منابع کمک آموزشی خودشان را تا روز کنکور مطالعه کنند.

منابعی که کمتر از آنها استفاده می‌کنند یا منابعی که بسیار پر حجم هستند را کنار بگذارید و تنها بر روی یک یا دو منبع عالی تمرکز کنید.
این موضوع رو جدی بگیرید زیرا میتواند به راحتی باعث شکستتان شود یا سکوی پرتابتان شود . متاسفانه امروزه موسسات زیادی تشکیل شده اند و با کم ترین کیفیت و فقط با تبلیغاتشان داوطلبان کنکوری و دانش آموزان را جذب می کنند و با دادن امید کاذب به آنها آینده آنها را خراب می کنند .

با این حال موسسه کنکور آسان است هرگز به این سمت و سو کشیده نشده با این که سال هاست در این عرصه فعالیت می کند  و اعتقاد بر این است که علاوه بر استفاده از  اساتید برتر کشور و حرفه ای ترین تدریس ها برای دانش آموزانی که با این موسسه همکاری مینمایند بهترین مشاوران را انتخاب کرده تا به صورت کاملا جدی و برنامه ریزی شده دانش آموزان و داوطلبان کنکوری را به موفقیت برساند .

بهترین منابع برای دانش آموزان

موسسه کنکور آسان است در تمام پایه ها تدریس های بهترین اساتید کشور را به صورت دی وی دی های آموزشی در اختیار دانش آموزان گذاشته که علاوه بر صرفه جویی در وقت از بهترین تدریس های کشور استفاده کنند و حتی در دور افتاده ترین روستا ها که امکانات برای دانش آموزان تیز هوش و داراری پشت کار ندارند فقط با یک کامپیوتر یا لپ تاب و یا … به راحتی می توانند موفقیت را کسب کنند و با کسب رتبه بالا در بهترین دانشگاه های کشور تحصیل کنند .

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی و تهیه منابع انتشارات گیلنا   با شماره های

۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ 

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { منابع} را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیجکنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

برای دریافت مقالات و محصولات تخصصی کنکور آسان است

مخصوص پایه های دهم ، یازدهم ، دوازدهم به سایت کنکورستان مراجعه کنید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.