موفقیت با مهندس امیر مسعودی

موفقیت با مهندس امیر مسعودی – مهندس امیر مسعودی را کمتر دانش آموزی است که ندیده باشد و یا نشناسد؛ اما دلیل اینکه این استاد این همه توانسته است توجه را به خود جلب کند چه می تواند باشد؟ تدریس های بی نظیر و متفاوت ایشان آن هم برای دروسی مشکل مانند ریاضی و فیزیک که جز دغدغه های دانش آموزان پشت کنکوری بوده باعث شده تا مهندس امیر مسعودی به عنوان یکی از بهترین اساتید این دروس به خصوص در زمینه ی تست زنی کنکور شناخته شود.

موفقیت دانش آموزان با تدریس های مهندس امیر مسعودی در سالهای گذشته باعث شده تا افراد زیادی به جای مطالعه ی چندین منبع و خسته کردن خود به راحتی با تدریس های ایشان خود را جلو ببرند و موفقیت خود را تضمین کنند.

موفقیت با مهندس امیر مسعودی
موفقیت با مهندس امیر مسعودی

روش تدریس مهندس امیر مسعودی

همانطور که می دانید دروسی که در آنها مسئله و حل و تحلیل وجود دارد اکثر اوقات باعث می شوند که درصدها پایین رود و رتبه ی فرد بالا باشد؛ اما سالهاست که با روش هایی متفاوت این گونه دروس نیز برای دانش آموزان راحت شده اند.

گاهی اوقات می توان گفت حتی راحت تر از دروس حفظی! مهندس امیر مسعودی به جای اینکه با روش های معمول و زمان بر اقدام به آموزش تست زنی کند، یک ابتکار بسیار خلاقانه و ساده را به کار می گیرد و در هر مبحث چندین راهکار عالی برای تشخیص گزینه ی صحیح به دانش آموز می دهد. برای این کار، از روش های رمز نگاری، حذف گزینه ها و مشخص کردن نکته ی تست در زمانی کم و ماهرانه گزینه ی صحیح را مشخص کرده و تست های مشکل را نیز به راحتی حل می کند.

این نحوه ی تدریس مهندس امیر مسعودی علاوه بر اینکه می تواند حل تست های مباحث مختلف را به دانش آموز بیاموزد می تواند یک شکل تفکر صحیح را نیز به او بیاموزد. به مرور دانش آموز تحلیل کردن را فرا می گیرد و می تواند به صورتی دیگر و غیر حفظی اقدام به مطالعه ی دروس خود کند.

 

استفاده از تدریس های مهندس امیر مسعودی برای موفقیت

افرادی که به دنبال موفقیت در کنکور هستند منابع خوب را پیدا کرده و از آن نهایت بهره را می برند. برای استفاده از تدریس های مهندس امیر مسعودی در زمینه ی دروس زیرگروه ریاضی و فیزیک می توان در سایت مربوط به ایشان وارد شد و هر کدام را که مورد نیاز است تهیه کرد. این منابع شامل دی وی دی هایی است که شما می توانید در هر زمانی که دوست داشتید خود را به کلاس درس مهندس امیر مسعودی دعوت کنید و مطالب مورد نیاز خود را بیاموزید.

موفقیت با مهندس امیر مسعودی
موفقیت با مهندس امیر مسعودی

 

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی تخصصی  مهندس امیر مسعودی با شماره های

۵۰۹۰ ۱۹۷۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { برنامه ریزی امیر مسعودی} را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیجکنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

برای دریافت مقالات و محصولات تخصصی کنکور آسان است

مخصوص پایه های دهم ، یازدهم ، دوازدهم به سایت کنکورستان مراجعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.