بهترین اساتید کشور

وقتی صحبت از کنکور میشه بصورت ناخود آگاه به فکر بهترین اساتید کشور می افتیم. چراکه موفقیت در عرصه کنکور نیاز به ابزارهایی دارد که بتوان به وسیله آن مسیر پرفراز و نشیب آن را با آسودگی خیال بیشتری طی کرد. رکن اصلی در موفقیت توی هر زمینه ای داشتن تلاش و پشتکار است. کنکور نیز از این قاعده مستثنی نیست اما در کنار تلاش وپشتکار باید برنامه ریزی هدفمند و راهبردی و منابعی مناسب داشت.

در چند سال گذشته نحوه آموزش برای کنکور تغییر کرده و سرعت تست زنی جایگاه ویژه ای پیدا کرده است. از این رو بهترین اساتید کشور مانند مهندس امیر مسعودی ، استاد حسین احمدی ، مهندس عارف ربیعیان ، دکتر مهدی شیخی و … با ارائه تکنیک های فوق سریع تست زنی و آموزش های منحصر به فرد جایگاه ویژه ای بین دانش آموزان پیدا کرده اند.

image
image

بهترین اساتید کشور چه ویژگی هایی دارند

تجربه در امر تدریس یکی از پارامترهای بسیار مهم است اما کافی نیست. داشتن قدرت بیان قوی و معلومات تخصصی نسبت به دروس در کنار تجربه میتواند یک دبیر را از سایر اساتید متمایز کند و به برترین معلم تبدیل کند. برای مثال شخص استاد حسین احمدی یکی از قدیمی ترین و تکنیکی ترین و مسلط ترین اساتید کشور است که سالهاست دانش آموزان با کمک آموزش های این استاد فرهیخته توانسته اند به صدزنی در دروس عمومی برسند.

چگونه میتوانیم بهترین اساتید کشور را دشته باشیم

در سالهای گذشته بسیاری از دانش آموزان بجای اینکه وقت و انرژی خود را در مسیر رفتن به کلاس های شلوغ و پرهزینه بگذارند ، بهترین اساتید کشور را به خانه می آورند. یعنی فقط با یک تماس و سفارش دی وی دی ، بهترین و معرفترین معلم های کشور را به خانه می آورند. اینکار هم هزینه بسیار کمتری دارد ، هم انرژی کمتری از دانش آموز میگیرد و هم اتلاف زمان برای رفتن به کلاس را ندارد و از طرفی هر ساعت از شبانه روز و به هر مقدار و هر چند باری که بخواهید میتوان از انها استفاده کرد و بهره برد .

در حال حاضر موسسه کنکور آسان است بعنوان پیشگام و برترین موسسه آموزشی که بهترین اساتید کشور را در اختیار دارد و بنیانگذار لوح های آموزشی بوده است هر ساله رتبه های برتر زیادی را به جامعه کنکور معرفی میکند.

پیشنهاد میکنم حتما برای موفقیت در امتحانات و کنکور سراسری از لوح های آموزشی موسسه کنکور آسان است استفاده کنید تا به اوج برسید. استاد حسین احمدی در دروس ادبیات ، دینی ، عربی ، مهندس امیر مسعودی در درس ریاضی و فیزیک ، مهندس عارف ربیعیان و مهندس مهرپور در درس شیمی ، دکتر مهدی شیخی در درس زیست و دکتر امیر دانش زاده در درس زبان انگلیسی از جمله بهترین و معروفترین اساتید کشور هستند که با گروه کنکور آسان است و انتشارات گیلنا همکاری دارند تا تدریس های خود را در اختیار شما عزیزان قرار دهند

 

بهترین اساتید کشور
بهترین اساتید کشور

چگونه تدریسهای موسسه کنکور آسان است را خرید کنیم و از قیمت محصولات کنکور آسان است اطلاع پیدا کنیم

جهت دریافت لیست قیمت محصولات کنکور آسان است با شماره های

۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰

۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳

۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰

تماس بگیرید

یا کلمه { خرید کنکور آسان است } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبار کنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

لطفا نظرات خود را در مورد موسسه ما زیر همین پست بنویسید

خرید محصولات کنکور آسان است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.